Wpis z mikrobloga

@sorek: bardzo trafne porównanie. Jednak w bardzo dużej mierze to od nas i od naszej świadomości sytuacyjnej (bądź jej braku) zależy miejsce w owym rynku. Rzutuje tutaj również kwestia działalności rozmaitych oferentów, rozsiewających ogłoszenia takie, jak wyżej zamieszczone. Karma dla karaluchów.
  • Odpowiedz
bueheheheh chyba chciałeś powiedzieć


@Panczenisci: skąd ty wiesz co ja chciałem, to ty to napisałeś i proszę nie próbuj włożyć mi tego pod moje palce.

Typowo Polaczkowe (nie Polskie) jest
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Panczenisci: Brawo, zarabiasz całe £340 miesięcznie więcej niż człowiek na minimalnej. Możesz się poczuć jak król życia. To wspaniałe, że to jest ta granica karmy dla karaluchów.
  • Odpowiedz
@Namarin: bueheheheh x500. Tania manipulacja niczym nie poparta. To co napisałem jest niczym więcej jak prawdą. Nie cytuj więcej, bo się tylko jeszcze bardziej skompromitujesz.

@sorek: w twoim odczuciu może być tylko granicą. Taka może być granica tylko dla karaluchów ale dla mnie jest to tylko punkt startowy, w którym zaczynam brać rozpęd. W tym miejscu tkwi zasadnicza różnica. Miejsce, które dla jednych jest sufitem, dla mnie jest
  • Odpowiedz
@Namarin: Widocznie kiepsko zasmakowałeś realiów obczyzny, bądź znasz je tylko z opowieści. Sam fakt, że moje wypowiedzi nazywasz kompromitacją, kasuje cię jak pejsatego na majdanku. Mówisz, że myślisz? Tak ci się tylko wydaje. To jest tylko prężny efekt istnienia urojeń, kłębiących się w twojej głowie. Tania odzywka nie zatuszuje bełkotu, który z siebie wyplułeś oraz nie zamaskuje smrodu bzdur, który roznosi się w tej dyskusji. Możesz sobie wycinać dowolną wypowiedź
  • Odpowiedz
@Panczenisci: piszesz że na taką stawkę rzuci się tylko głodna cebula... nie wiem co masz w głowie, sam pracujesz za 2,8 funta więcej a robisz z innych ludzi zwykłych robaków. Sam dopiero zamierzam wyjechać i na jakąkolwiek pracę rzucę się jak 'głodna cebula'. To jest praca dla ludzi bez kwalifikacji, sam od takiej zaczynałeś. Może ktoś kto do niej pójdzie zrobi tak jak ty i po 3 miesiącach znajdzie coś
  • Odpowiedz
@majFriend: Aktualnie są dostępne nadgodziny, czasem 8h zmiana moze się przedłużyć do 12h. Ale to od Ciebie zależy czy chcesz zostać w pracy na dłużej niz 8h.
W tej pracy najgorsza jest niska temperatura około 5stC i zapach jaj, majonezu przez cały czas.
  • Odpowiedz
@Fryderyk94: czyli da radę fizycznie wytrzymać? Ogólnie to jest jakieś przerzucanie towaru, układanie na palety czy co? Sorry że tak pytam ale przed wyjazdem chcę jak najwięcej się dowiedzieć.
  • Odpowiedz