Wpis z mikrobloga

Pociągi fajna sprawa, nawet czysto, okazało się ze jadę w bezprzedzialowym, więc w sumie jeszcze lepiej. Sielanka sie skończyła jak miejscówkę obok mnie zajęła postać ze zdjęcia. W pociągu sauna i pani zaczyna solidnie śmierdzieć. #!$%@? przez telefon 40minut. Mirki, zwróciłabym jej uwagę, ale boje sie ze mnie zje ( ͡° ʖ̯ ͡°). Od 100kilo powinni kazać kupować dwa miejsca. #pociagi #grubasy #oswiadczenie #ladnadziewczyna
wanxin - Pociągi fajna sprawa, nawet czysto, okazało się ze jadę w bezprzedzialowym, ...

źródło: comment_H002YA3D2g2rrHYS1qHSrWdQls1APFD9.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@wanxin: Ja sam warzę ponad 100 kilo ale na miejscu jednym spokojnie się mieszczę. Niestety, kiedyś wracając z Gdańska do Krakowa jechałem w przedziale z panem którego sam brzuch musiał ważyć 100 kilo. Był to największy i najgrubszy gość jakiego w życiu widziałem. Cudem tylko było to że jechaliśmy nocą więc "aromat" tego pana jeszcze się zbytnio nie udziellił.
  • Odpowiedz
  • 0
@fe4n: ale uważasz, ze pani ze zdjęcia jest śmieszna? Ja uważam, ze doprowadzenie sie do takiego stanu to istna tragedia, nie ma sie z czego śmiać.
  • Odpowiedz
  • 1
@fe4n: raczej gorzkie żale, bo jej smród+plotki z Danusia przez telefon nie bawią mnie ani trochę. Nie jest mi rownież do śmiechu w kwestii siedzenia na połowie wykupionego przeze mnie miejsca.
  • Odpowiedz
@wanxin: tak samo powinien byc zakaz wpuszczania gowno rodzicow z #!$%@? bachorami ktore lataja po calym pociagu, dra jape i nie szanuja spokoju innych podroznych
  • Odpowiedz