Wpis z mikrobloga

@DemptD: nawet jak będziesz miał idealnie dobrany lakier, to atomizacja go ze spraya już spowoduje różnicę w lakierze w stosunku do org.
Pytanie czy jest to dla Ciebie do przyjęcia - niewielkie zaprawki w garażu spokojnie można wykonać samemu i to w bardzo przyzwoity sposób, jednak w takich wypadkach zawsze będzie można poznać miejsca naprawy (będą widoczne bardziej lub mniej, w zależności jak dobrze wykona się naprawę).
W przypadku lakierów metalicznych,
  • Odpowiedz
@rustupl: Metalik to to nie jest, potrzebuję psiknąć dwa obszary 5x10cm ;) Lakiernik policzy mi to jako dwa osobne elementy i skasuje gruby hajs za to
  • Odpowiedz
@rustupl: no taki jest plan, poczytałem już całkiem sporo, filmów też się naoglądałem, zostaje jedynie znaleźć firmę i pobawić się - lakier akrylowy to przynajmniej ciut łatwiej niż metalik :)
  • Odpowiedz
@DemptD: jest taka firma w Żernicy (Gliwice, 3km od węzła A4), dobierają jak dla mnie super. Do tego na Tarnogórskiej w Gliwicach, obok Bomboli też coś jest - lakiernik dobierał do mojego auta tam (srebrny metalik) i ja osobiście różnicy nie widzę, a jeśli chodzi o auto i stan lakieru to jestem pedantem. Nazwy tej drugiej firmy nie znam, nie wiem też czy nabijają w atomizer. Natomiast w Żernicy jest taki
  • Odpowiedz
@DemptD: mysłowice 28 stycznia 38. Tam sie zaopatrywałem. Gościu wziął symbol spod maski i w 15 minut lakier był gotowy. Ale jeżeli masz symbol lakieru to lepiej przedzwonić wcześniej i się umówić z nimi na odbiór.
  • Odpowiedz
@breskali: symbol lakieru się nie zgadza z tym co jest na aucie - wrzucony custom odcień i zawsze jest problem ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale przedzwonię zapytać czy wykonalne, dzięki
@rod3nt: dzięki, podzwonię :)
  • Odpowiedz