Wpis z mikrobloga

Nagroda za najbardziej zdebilniały komentarz tygodnia wędruje do @Nagor

Komentarz do znaleziska gdzie Franciszek przyjął kilka syryjskich rodzin uchodźców (http://www.wykop.pl/link/3121947/papiez-zabral-z-lesbos-do-rzymu-12-uchodzcow/):

Świat umiera. ISIS gdzieś krzyżuje w Wielkanoc chrześcijańskiego duchownego. Papież nie kiwa palcem w tym kierunku. Przecież ma ręce pełne roboty od całowania stóp islamskich terrorystów.


Uwaga HYPER WAŻNY KOMUNIKAT: 99,9% ofiar ISIS to MUZUŁMANIE. Przed czym uciekają muzułmanie z Syrii i Iraku? Przed #!$%@? ISIS.

Brak słów na taką głupotę.

Nie jestem katolikiem ale Franciszek ma mój szacunek za trzymanie się Ewangelii i faktyczne podążanie za nią. W przeciwieństwie do skorumpowanego, spaśonego, pełnego nienawiści polskiego kleru.

#neuropa #bekazprawakow #prawackalogika #katolicyzm #shitwykopsays
Pobierz Holiday - Nagroda za najbardziej zdebilniały komentarz tygodnia wędruje do @Nagor

...
źródło: comment_ycWmgSvDgcSkSgZZFsewZvTqaecjXYy9.jpg
  • 15
@Holiday: Nie wiem skąd takie dane statystyczne masz ale zgodzę się z tobą, że ISIS morduje każdego bezwzględnie. Wystarczy drobne przewinienie lub nieposłuszeństwo wobec władzy ISIS aby stracić głowę. Nieważne czy jest się muzułmanem czy chrześcijaninem, i tak wisi nad tobą miecz Damoklesa.
@Holiday: We Francji nacjonaliści już w większości należą do lefebrystów i sedewakantystów (np. cała rodzina Le Pen) bo uważają oficjalny Kościół Katolicki za zbyt lewacki i poprawny politycznie. U nas też może za jakiś czas do tego dojść.
ISIS gdzieś krzyżuje w Wielkanoc chrześcijańskiego duchownego


@Holiday: tak, ISIS w Indiach, ja pierdzielę... oczywiście czyn godny potępienia, no ale jak rzucać mięsem to przynajmniej celnie
@Holiday:
Z pewnością Aleksander VI też był świetnym papieżem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niektórym tradsom nie podoba się to i mają prawo mieć o to wonty, bo o ile po JPII był naprawdę tradycyjny Benedykt XVI to teraz Franciszek robi dużo rzeczy na pokaz.