Wpis z mikrobloga

Hej ludziska,

nie mam kompletnie pomysłu i inspiracji jak pomalować pokój.

Przeprowadzam się do nowego mieszkania i właściciele dają mi wolną rękę w doborze kolorów, ale problemem jest ściana pokryta " PŁYTKI GIPSOWE STEGU RIMINI" ( według internetów).

Jakieś inspiracje kolorów, pomysły na zwalczenie tego bezguścia?? #niebieskiepaski #niebieskipasek #rozowepaski #rozowypasek #przeprowadzka #kolory #remontujzwykopem #remont
Pobierz
źródło: comment_IJke9akV7Gy2KrBiotOcMRLvJrjlbuAT.jpg
  • 20
@Cyganeczka: ja bym dała jakiś kremowy czy inny beżowy, żeby to się chociaż jako tako z tymi płytkami komponowało. Kto to wymyślił ten różowy to ja nie wiem :D
@Cyganeczka: doskonale rozumiem, ja rok temu malowałam mieszkanie które wynajmowałam bo wszystkieściany były granatowe, czerwone bądź pomarańczowe. I to wszystko w jednym pomieszczeniu.
Na twoim miejscu pomalowałabym na beż albo biały :)
@Cyganeczka: Odpisalibyśmy z pomocą szybciej, ale pojawił się bug z oznaczeniem konta firmowego a nie chcieliśmy podpaść Mirkom :) Przechodząc do meritum: fotka nie jest ostra, ale na 90% jest to nasza stara wersja płytki Colorado, której już nigdzie nie dostaniesz ponieważ została dawno wycofana ze sprzedaży :) O gustach nie dyskutujemy, bo jednym bardzo podobają się tego typu klimaty a innym np. styl surowej białej cegły ;) Co do możliwości