Wpis z mikrobloga

jakim gównem jest obecnie WoW


@Zavis: no nie mogę. Każe Ci ktoś grać? Ja zrobiłem cały obecny content, przerajdowałem jakoś do 6/13 Mythic, znudziło mi się, to zrobiłem sobie przerwę i zająłem się czym innym. Wrócę na Legion, bo ogólnie WoW to jedna z lepszych gier w jakie grałem, ale na Światło, wszystko z umiarem, wszystko się prędzej czy później nudzi. Jakbyś jadł ulubioną potrawę przez rok codziennie, gwarantuję, że po
@Ternax: a co jeśli gra mi się znudziła po wbiciu 100 poziomu? Gra nie miała wtedy żadnego contentu, na Highmaul trzeba było czekać ponad miesiąc, a oprócz tego zupełnie nic oferowała. Było farmienie repy - kiedyś najczęściej trzeba było przebrnąć przez ciekawy questline, ubrać Tabard i repa sama wchodziła podczas dungeonów albo wykonywać daily questy. Dzisiaj to bieganie po Nagrand i zbieranie trofeów z "elitek". Teraz wcale nie ma tego więcej.
@Ternax: Też lubię ten temat, hurr durr WoW to kał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zmienił się na przestrzeni lat, bo zmieniły się oczekiwania graczy a także ich wiek. Era MMO powoli odchodzi, gry mają być łatwe i przyjemne, mają nagradzać. Ludzie szybko się nudzą, kiedyś to dopiero było farmienie na jeden element gearu, ludzie by się zapłakali przez to. Z jednej strony szkoda a z drugiej trzeba
a co jeśli gra mi się znudziła po wbiciu 100 poziomu?


@Zavis: to powinieneś wtedy przestać grać. WoW to rozrywka, a nie obowiązek. Nie mówię, że WoD to był dobry dodatek, jak dla mnie średni co najwyżej. Ale raidy były zrobione na piątkę z plusem. Progres przez HFC był po prostu świetny. Zgadzam się z tym, że contentu jest znacznie mniej i nie podoba mi się to, dlatego gdy mi się
to powinieneś wtedy przestać grać


@Ternax: I przestałem. Wróciłem potem jak wydali ostatni content patch w tym dodatku, ale zmarnowałem tylko kasę na prepa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym nigdzie nie napisałem, żeby nie grać w WoWa, tylko, że zmienia się na gorsze, a temu sam właśnie nie zaprzeczyłeś. Podejrzewam, że gra miała by o wiele więcej graczy, gdyby nie idiotyczne zmiany / usuwanie ciekawych elementów.
niż słuchać wypowiedzi tego imbecyla.

@lulz: no to masz niezły beton w głowie, jeśli odrzucasz czyjeś argumenty tylko dlatego, że go nie lubisz. Nie wierzę, że podoba Ci się upraszczanie i okrajanie gry z contentu w każdy możliwy sposób.
@Zavis: Sugerowanie się filmikiem idioty(tak idioty, soda to teraz jakaś marna kopia pewdiepajaca z adhd), którego opinia opiera się na jakiejś tam nostalgii, który tak samo na tym prywacie nostalariusie jak i na retailu pograł 2 miechy i przestał(ale vanila lepsza xDDD) no to nie wiem jak to nazwać już. No, ale teraz jest modne #!$%@? na blizzard, każdy szanujący się gównojutuber musi mieć w swoim zestawieniu przynajmniej 2 filmy traktujące
Przynajmniej część toksycznych płaczek zamknęłaby wtedy buźke

@MATiASSek: toksyczny to jest akurat twój komentarz...

pod dorosłych graczy, niż pod gimnazjade mającą #!$%@? i więcej czasu na durne rzeczy

@GromorG: dodawanie możliwości robienia słitfotek, transmogów, efekciarskich zabawek jest tak bardzo pod dorosłych. Sam mam mniej czasu na grę niż dawniej, ale to nie znaczy, że grając w WoWa chcę być ograniczony właściwie tylko do raidów i bg/aren
Btw. lubiłem konieczność chodzenia z buta przed wejścia dungeonów tak jak to było w Classicu/TBC, teraz pewnie całkiem spora część graczy nawet nie wie gdzie wejścia do danych instancji się znajdują.


@Zavis: wiesz jaki mam problem ze znalezieniem wejscia jak zdechne na dungeonie? :D
@Markizek: Ból dupy polega tylko i wyłącznie na tym, że są lepsze rzeczy, którym mogli by poswięcić czas i urozmaicić jakoś grę. Podobnie dzieje się w D3 - nowy sezon, który startuje pod koniec kwietnia nie wniesie do gry nic oprócz zmiany cyferek w niektórych skillach i dodania kilku transmogów/zmian wizualnych u postaci...
Oglądałem dzisiaj sobie Dreamhacka i finały LoLa, a tu patrzę na liście kanałów sodapoppin gra w... World of Warcraft, robiąc questy w Draenorze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jak mówiłem - tego frajera nie ma co słuchać. Kolejny #!$%@? atencjusz szukający nowych widzów, gdy został poruszony temat zamknięcia Nostalgiusa. Skoro nie podoba mu się gra, to czemu w nią gra?