Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytam tak tu wyznania pod tym śmiesznym tagiem i sobie myślę: ja to mam szczęście...
Mam najlepszą żonę na świecie, mam 2 najlepszych synów na świecie, 2 mieszkania, 2 samochody, firmę, która mi daje satysfakcję i dobry zarobek.
Żonę poznałem w wieku 20 lat, ona byłą moją pierwszą dziewczyną, a ja byłem jej pierwszym chłopakiem. Jesteśmy już razem 16 lat w tym 11 po ślubie. Świetnie się dogadujemy, lubimy ze sobą być. Z pozostałą częścią rodziny też kontakty są super, wszyscy się lubią i wszyscy są dla siebie wsparciem.
Codziennie wieczorem dziękuję Bogu, ze tak mi się wszystko układa i mam nadzieję, że tak będzie zawsze :)

Mam nadzieję, że Wy też w końcu odnajdziecie swoje miejsce na świecie. Pozdrawiam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 89
  • Odpowiedz
depresyjnolekowy: Mireczki, moje anonimowe wyznanie będzie przede wszystkim wskazówką, myślę, że wieulu z Was może się przydać.

Mam 25 lat, jestem programistą. Jeszcze nie 15k, ale już całkiem blisko - generalnie nie mam na co narzekać. Od kiedy tylko zacząłem pracę miałem znacznie więcej i szybciej niż rówieśnicy (oczywiście poza tymi którzy robili to co ja :P). Mam (od 3 lat) wspaniałą dziewczynę, teraz już narzeczoną, wielu przyjaciół, kochającą rodzinę. W
  • Odpowiedz
Bóg: A mi nic w życiu nie wychodzi. Za co sie nie wezmę, to #!$%@?ę. Długo i ciężko pracowałem nad jednym projektem. Myślałem ze zrobiłem coś fajnego, a potem sie okazało, że mój własny projekt obrócił się przeciwko mnie. Więc #!$%@?ę was i dilujcie z życiem sami :3

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

AnonimoweMirkoWyznania - Bóg: A mi nic w życiu nie wychodzi. Za co sie nie wezmę, to ...

źródło: comment_gQ5GwIIBDro3EzvClpfDbkmgNJDgP9R6.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
nawet #!$%@? nie wiesz jak bardzo ci zazdroszcze. jedyne co w zyciu chce to miłości, i wierności. miałem miłość, nie miałem wierności, więc miałem depresję. a teraz nawet nie mogę znaleźć normalnej dziewczyny by chociaż pogadać.


@TymRazemNieBedeBordo: to może czas wyjść z piwnicy? Ja tam widzę pełno normalnych ludzi na ulicy.
  • Odpowiedz
Sparky: MEGA!
życzę aby Ci upłynął jeszcze jeden milion lat albo dwa tak jak to opisujesz! - ŻYCZĘ Ci!
Tylko pozazdrościć wewnętrznych wartości oraz Rodziny!
Człowieku jak to osiągnąłeś? - czy możesz się podzielić swą tajemnicą wartościowego, szczęśliwego życia?
pisz na sp1lof na gmail-u.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz