Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytam tak tu wyznania pod tym śmiesznym tagiem i sobie myślę: ja to mam szczęście...
Mam najlepszą żonę na świecie, mam 2 najlepszych synów na świecie, 2 mieszkania, 2 samochody, firmę, która mi daje satysfakcję i dobry zarobek.
Żonę poznałem w wieku 20 lat, ona byłą moją pierwszą dziewczyną, a ja byłem jej pierwszym chłopakiem. Jesteśmy już razem 16 lat w tym 11 po ślubie. Świetnie się dogadujemy, lubimy ze sobą być. Z pozostałą częścią rodziny też kontakty są super, wszyscy się lubią i wszyscy są dla siebie wsparciem.
Codziennie wieczorem dziękuję Bogu, ze tak mi się wszystko układa i mam nadzieję, że tak będzie zawsze :)

Mam nadzieję, że Wy też w końcu odnajdziecie swoje miejsce na świecie. Pozdrawiam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 89
  • Odpowiedz
AMADEŁUSZ: Siema japy. Pisząc ten koment pilnuję mojej córki, ma kilka dni, narzeczona pojechała na zakupy. Dostałem jeszcze przypadkowo dwa króliki (WTF) i szybko ogarnąłem im klatkę na OLX (dzisiaj wystawiona w mojej wiosce!!! godzine po otrzymaniu stworów). Wszystko inne super, ale właśnie takie małe pierdoły jarają najmocniej.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: XYZ
Wołam obserwujących:

AnonimoweMirkoWyznania - AMADEŁUSZ: Siema japy. Pisząc ten koment pilnuję mojej córki...

źródło: comment_w7mhmIQsEKo14QPsoo6jmE0tx7QUk1Bb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
AMADEŁUSZ: Siema japy. Pisząc ten koment pilnuję mojej córki, ma kilka dni, narzeczona pojechała na zakupy. Dostałem jeszcze przypadkowo dwa króliki (WTF) i szybko ogarnąłem im klatkę na OLX (dzisiaj wystawiona w mojej wiosce!!! godzine po otrzymaniu stworów). Wszystko inne super, ale właśnie takie małe pierdoły jarają najmocniej.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: XYZ
Wołam obserwujących:

AnonimoweMirkoWyznania - AMADEŁUSZ: Siema japy. Pisząc ten koment pilnuję mojej córki...

źródło: comment_7FMG8SoKaRq129xTjXuCFHfwQFQ5F07K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
mam 2 najlepszych synów na świecie, 2 mieszkania, 2 samochody


Wszystkiego po 2... to może żona też ma wszystkiego po 2.... 2 najlepszych kochanków.....
  • Odpowiedz
Anon: Mam dokładnie taką samą sytuację. Super żonę, którą kocham, a ona mnie, świetne dzieci, 50k miesięcznie, 3 mieszkania, biurowiec... A jednak zdradzam żonę, wracam czasami do domu o 6 rano, chodzę na dziwki... I co?

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
Anon: może to zabrzmi dziwnie, ale zrób jeszcze dzieci. Przy 2 naród wychodzi na zero, a takie rodziny jak Ty - o wysokim statusie, kochające się, z kręgosłupem moralnym są Polsce potrzebne bardziej niż kiedykolwiek!

Chociaż żeby 3 była...

pozdrawiam

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz