Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytam tak tu wyznania pod tym śmiesznym tagiem i sobie myślę: ja to mam szczęście...
Mam najlepszą żonę na świecie, mam 2 najlepszych synów na świecie, 2 mieszkania, 2 samochody, firmę, która mi daje satysfakcję i dobry zarobek.
Żonę poznałem w wieku 20 lat, ona byłą moją pierwszą dziewczyną, a ja byłem jej pierwszym chłopakiem. Jesteśmy już razem 16 lat w tym 11 po ślubie. Świetnie się dogadujemy, lubimy ze sobą być. Z pozostałą częścią rodziny też kontakty są super, wszyscy się lubią i wszyscy są dla siebie wsparciem.
Codziennie wieczorem dziękuję Bogu, ze tak mi się wszystko układa i mam nadzieję, że tak będzie zawsze :)

Mam nadzieję, że Wy też w końcu odnajdziecie swoje miejsce na świecie. Pozdrawiam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 89
  • Odpowiedz
Anon: właśnie pokłóciłem się z żoną, poszedłem kupić fajki, które rzuciłem tydzień temu, przeczytałem ten post i zrozumiałem, że moje życie nigdy nie miało się tak dobrze jak teraz

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: XYZ
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
PogromcaMirków: jakby było tak zajebiście to byś nie siedział na wykopie i pisał jakiego ty to życia nie masz zajebistego.
jesteś pewnie osobą która wrzuca wszystko na instagram i fb pokazując jak się mirkowi żyje, jesteś smutny skoro piszesz że masz zajebiste życie, bo gdybyś miał nie pisałbyś o tym. Co do żony każda tak mówi :D A synowie? Sprawdź czy twoi.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
Anon: A ja poznałem moją żonę w podstawówce, byliśmy razem od 17 roku życia, po 4 latach wzięliśmy ślub i wyjechaliśmy do jej rodziny w USA. Teraz jestem w trakcie rozwodu w miejscu w którym nie mam nikogo, "szfager" zapomniał kim jestem, nie mam swojego mieszkania, nie mam przyjaciół bo spędzałem czas z "rodziną" i żoną, pewnie spędzę sobotni wieczór sam, mam pracę która jest perspektywiczna, ale na razie to początki
AnonimoweMirkoWyznania - Anon: A ja poznałem moją żonę w podstawówce, byliśmy razem o...

źródło: comment_EiZoDnHINOlW4gJ98Y5cvPUXypPmboHq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Anon: Skonczcie pier*olic

"2 mieszkania, 2 samochody, firmę"

ma status ma milosc, chodzi tylko o kase i szacun, a nie jakies tam uczucia do czlowieka. baby tego nie maja

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: XYZ
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz