Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytam tak tu wyznania pod tym śmiesznym tagiem i sobie myślę: ja to mam szczęście...
Mam najlepszą żonę na świecie, mam 2 najlepszych synów na świecie, 2 mieszkania, 2 samochody, firmę, która mi daje satysfakcję i dobry zarobek.
Żonę poznałem w wieku 20 lat, ona byłą moją pierwszą dziewczyną, a ja byłem jej pierwszym chłopakiem. Jesteśmy już razem 16 lat w tym 11 po ślubie. Świetnie się dogadujemy, lubimy ze sobą być. Z pozostałą częścią rodziny też kontakty są super, wszyscy się lubią i wszyscy są dla siebie wsparciem.
Codziennie wieczorem dziękuję Bogu, ze tak mi się wszystko układa i mam nadzieję, że tak będzie zawsze :)

Mam nadzieję, że Wy też w końcu odnajdziecie swoje miejsce na świecie. Pozdrawiam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 89
Żonę poznałem w wieku 20 lat, ona byłą moją pierwszą dziewczyną, a ja byłem jej pierwszym chłopakiem. Jesteśmy już razem 16 lat w tym 11 po ślubie.


Niestety mam wrażenie, że czasy się zmieniły i teraz co raz ciężej o takie historie. Sam chciałbym w to wierzyć, że teraz tak może być. W dzisiejszych czasach jest co raz to więcej rozwodów, rozstań itd. niż kiedyś. I nikt mi nie powie, że nie.
OP: @TymRazemNieBedeBordo raczej nic Ci nie doradzę, bo wiem jak to w dzisiejszych czasach wygląda... jedyne co mogę powiedzieć to nie trać nadziei i próbuj, jeśli na 100 prób uda się jedna to i tak będzie warto. Pozdrawiam

@Nevertheless masz rację, czasy się trochę zmieniły, ale wierz mi, ze jest dużo dziewczyn, dla których pewne zasady są ważne, wystarczy tylko poszukać. W Twoim wieku nic jeszcze nie miałem, więc życzę Ci
Anon: Pytanie bez złośliwości - skoro anonimowo to może będziesz szczery (sam ze sobą) - jeśli to Twoja jedyna partnerka seksualna to nie żałujesz, że nie poszalałeś więcej, nie wiesz jak jest z inną, nie masz więcej doświadczenia? Nie boisz się, że ona ma to samo? Nie przeszkadza Ci to?

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: XYZ
Wołam obserwujących:

OP: cyt.: "Anon: Pytanie bez złośliwości - skoro anonimowo to może będziesz szczery (sam ze sobą) - jeśli to Twoja jedyna partnerka seksualna to nie żałujesz, że nie poszalałeś więcej, nie wiesz jak jest z inną, nie masz więcej doświadczenia? Nie boisz się, że ona ma to samo? Nie przeszkadza Ci to?"

oczywiście, że podobają mi się inne kobiety, bo to normalne u faceta, ale nie żałowałem nigdy. Nie boję się