Wpis z mikrobloga

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom sezonu GT3 #acleague, sezon trochę się przedłużył ale jak dla mnie było lepiej niż ok ( ͡ ͜ʖ ͡) dzięki za uczciwą rywalizację oraz za liczną obecność na wyścigach :)
Mam nadzieje, że kolejny sezon będzie równie udany.
Tyle wstępem a teraz trochę spraw organizacyjnych:

1 - Jeśli macie jakieś skargi/kolizje itp do wczorajszego wyścigu to piszcie w komentarzu, jutro po rozpatrzeniu podam oficjalne wyniki Sezonu i rozpocznę rozsyłanie nagród dla zwycięzców ( ͜͡ʖ ͡€) Replay Download
2 - Dogadałem się wstępnie z Tuchanem na temat realizacji pełnoprawnych transmisji z komentarzem z naszych wyścigów :)
Tuchan jest gotowy to poprowadzić :) Wstępnie myślałem aby podczas wyścigów miał jakiś inny samochód z specjalną skórką TV VRL, jakie auto proponujecie i czy ktoś z Was mógłby podjąć się zrobienia skórki? :)
3 - Jutro postaram się skleić paczkę z Autem,modami,skinami którą udostępnimy poprzez Acleague Downloader
4 - Jutro także uruchomię oficjalny serwer F3 na którym rozpoczniemy pre-kwalifikacje do pierwszego wyścigu na torze SPA

To na chwilę obecną tyle, więcej informacji jutro.

Jeszcze raz dziękuję za piękną rywalizację :)

pozdrawiam całą #acleague, organizator TheSznikers ( ͡ ͜ʖ ͡)

#assettocorsa #simracing
TheSznikers - Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom sezonu GT3 #acle...

źródło: comment_ahD2HXFetE36pID7bfkpJlkiqkVfc9dY.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach