Wpis z mikrobloga

@KingRP: to się nazywa wzór Paisley - możesz dzięki temu znaleźć więcej podobnych. Bardzo dobrze znany i klasyczny wzór. Dużo marynarek, poszetek, krawatów i innych dodatków go posiada.
  • Odpowiedz
@KingRP: Proszę bardzo. Miłego noszenia. Musisz jednak uważać, bo jest to mocno ekstrawaganckie i nie możesz mieć kiepskich dodatków - to tak jak chodzenie w kapeluszu w dzisiejszych czasach. Jak już chodzisz w czymś tak ekstrawaganckim i eleganckim, to reszta musi dopełniać całości bo inaczej wygląda się żenująco.
  • Odpowiedz
@Johnus: ogółem to lubię minimalizm, więc nawet przy czymś tak wzorzystym trudno mi będzie przesadzić z dodatkami. nie umiem przesadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KingRP: teraz jest trend na modele Retro :P ale jakoś do mnie nie przemawia, za ponury! :) na wiosne koniecznie coś jasnego, może w pastelowych kolorach.
  • Odpowiedz
@Masterfcb: kurczę, też mi się nie podoba.. Jej.. trzeba było urodzić się z benizem, wtedy ubierałabym to co mi się podoba. Podobnie jest z galanteriami u mnie :) noszę męski pasek, kupiłam sobie męski portfel, męskie bransolety . eh
  • Odpowiedz
@KingRP: Jeżeli Tobie sie bardzo podoba, to nie powinnaś sie w ogóle zastanawiać nad założeniem :) ja sie nigdy nie przejmuje co inni myślą o moich ubraniach, jak mi sie podobają albo sa wygodne to nosze ;)
  • Odpowiedz