Wpis z mikrobloga

@omgoogle: Sugeruje ze cały ten turniej jest zrobiony pod tą drużynę z Azji, ponieważ cs:go nie jest tak popularne w chinach na tą chwile a Grubas Gaben bardzo by chciał te dulary wyciągnąć od rzeszy skośnych. Oglądałem ten mecz i wiele akcji LG było totalnie niezrozumiałych, w niektórych momentach jakby specjalnie zmieniali pozycje czego nigdy nie robią, wystarczy popatrzyć na mecze na MLG jak coldzera potrafil przez cala runde trzymać wąski
  • Odpowiedz
kie tam moje gdybanie, pewnie i tak większość mirkowych znawców powie, że #!$%@?


@viejra: nie no spoko, tylko wiesz ze stwierdzenie ze sam Gaben maczał w tym palce to dosć spore gdybanie :)
  • Odpowiedz
@omgoogle: a po co sa te wszystkie turnieje? Po to zeby kase zarabiali producenci sprzetu + volvo bo popularnosc rosnie. To juz dawno byla tylko rozrywka, to maszynka do robienia kasy i tyle.
  • Odpowiedz
@viejra: Tak samo można powiedzieć że Dh Winter 2015 był Ustawiony pod LG, gdzie zaczęli od wygranej z envy przy oddsach 5:95 na lounge, więc 2x mniej niż wczorajsze tyloo. Ciekaw jestem co wtedy mówiłeś przy 5% ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wg Ciebie, to Gabenowi jeszcze zostało ruskow wykerowac do jakichś finałów na następnych lanach ;) A sam bet to zwykły bet na underdoga, w Polsce też
  • Odpowiedz
@omgoogle: @Perlo: @hvdy: @viejra:

Mi sie wydaje, ze LG po wygraniu majora zrobilo sobie krotkie wakacje i na DH przyjechali "nieprzygotowani" i grali tym co mieli ustalone na MLG, co moglo ulatwic chinczykom przygotowanie sie pod taki mecz (wiedzili z kim zagraja juz od dawna i mieli sporo czasu cos przygotowac).

Zeby nie byc goloslownym, gracze LG maja okolo 40-50h na 2 tyg, a gracze tyloo okolo 80-90h
  • Odpowiedz