Wpis z mikrobloga

@Veuch: Tylko gdzie iść, co robić :<
Wszędzie teraz ludzie się rozleniwili i tworzą strony internetowe zamiast aplikacji/programów, połowa apek które się pobiera to tylko czysty webview wyświetlający lokalnie stronę... A pobierając napisali że to program, a zamiast programu dostajesz chrome do przeglądania jednej strony.
@GotoFinal: a ja to bym był niesamowicie zadowolony mogąc robić gry/apki w jakimś Unity3D na przykład, klepać sobie w C#, albo coś takiego.. tylko to taki trochę płynny rynek chyba, nie wiadomo jaki potem sukces takiego czegoś będzie czy coś.. nie wiem, sam nie wiem co robić :)
@Veuch: ja dla odmiany najchętniej bym siedział w takich grach, ale albo od strony serwera, albo w większej grupie, normalnym teamie, tak by nie tykać grafiki itd. Najlepiej jak bym nie musiał też tykać tworzenia fizyki i kolizji :D
Tylko tworzenie tego co najpiękniejsze, wszelkiego systemu questów do jakiejś gry, jakieś skilli, umiejętności, cała logika gry <3
Ale tak to by mi też odpowiadała inna robota, z tworzeniem normalnych programów, byle
źródło: comment_7gjCgnsBJ7T8CALKCy47hiJjwwKjBsp2.jpg
@GotoFinal: robisz sam - musisz się nauczyć wszystkiego. Albo zlecać robotę innym, za co zabulisz hajsy. Grafika, muzyka, nic się samo nie zrobi. Taki team też ma swoje wady i zalety


Zacznij zabawę z Unity3D, w C# pisze się naprawdę przyjemnie, a dużo rzeczy jest tam do wyklikania. Może jakiegoś bakcyla załapiesz :) w Javie też się da, masz LibGDX'a na przykład. W Pythonie się da, jest przecież Pygame.. do Ruby
@Veuch: Do grafiki talentu nie miałem nigdy :D Tego czegoś niego się nie nauczę, zero wyczucia.
Jakiegoś głupiego arkanoida to zrobię i na czystym OpenGL, mam nawet pod Cpp wersję, a takie silniki jak Unity3D jednak mnie czymś do siebie zrażają, podstawy c# też znam, ale to tylko tyle co się nauczyłem przez 1 miesiąc robiąc backend stronki, ale język dość łatwy jak się zna już javę.
@kompresja: Właśnie mnie