Wpis z mikrobloga

Cześć,

Kupiłem kilka dni temu Renault Megane II hatchback, rocznik 2003. Aktualny przebieg 137,5k. Rozrząd był wymieniany w ASO przy 77k (w listopadzie 2008). Wymieniać rozrząd czy


BTW. chwalę się: http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-jasne-skory-klima-zmieniarka-cd-alumy-extra-opony-letnie-za-ID6yk6MF.html ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #renault #megane
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@toNIETWOJDZIEN: kiedyś dorabiałem kartę i płaciłem 250zł... Drogo strasznie więc trzeba uważać. Można samemu dorobić kupując kartę u chińczyka za 40zł, ale trzeba mieć sprzęt warty 650zł żeby to zrobić :)
  • Odpowiedz
@goggggglelelele: Ile zapłaciłeś za niego finalnie? Poczytaj na megane.com.pl o nim. Można w sumie za darmo domontować tempomat (za cenę przycisków). Wszystkie instalacje auto powinno mieć. Chociaż nie mam pewności, czy to nie dotyczyło diesla, albo wersji po lifcie.
  • Odpowiedz
@toNIETWOJDZIEN: CAN CLIP. To jedyny komputer, który w pełni obsłuży ten samochód. Jakbys kiedyś jechał na diagnostykę komputerową to tylko do gościa, który ma ten sprzęt. Jak ktoś próbuje naprawiać meganki i ogólnie renówki z tamtych lat jakimś innym interfejsem to nie warto tam iść :)
  • Odpowiedz
@mpcorp: Finalnie 11,5k ale mam OC do końca roku, opony letnie za 1,5k po jednym sezonie i opony zimowe po jednym sezonie. Są faktury na wszystko, do 2010 r. serwisowany w ASO, skóry nie są w ogóle poprzecierane :D
  • Odpowiedz
@goggggglelelele: Niech Ci służy :) Ja przeltałem taką po lifcie z 1,9dCi ponad 120 tysięcy kilometrów i to w "najgorszym czasie dla samochodu" tzn między 220 a 350 tys. km. Bardzo wygodne auto, dobrze je wspominam :)
  • Odpowiedz
@goggggglelelele: Jak będziesz potrzebował jakiegoś namiaru na mechanika we Wrocławiu to się odezwij. Jest jeden gosciu, do którego się zjeżdzają nawet z Jeleniej Góry, tak bardzo ogarnia te samochody :)
  • Odpowiedz
Aktualny przebieg 137,5k. Rozrząd był wymieniany w ASO przy 77k (w listopadzie 2008). Wymieniać rozrząd czy


@goggggglelelele: i jeszcze się zastanawiasz? Swoją drogą posprawdzaj inne podstawowe rzeczy skoro jest tak mocno zapuszczona, pewnie nie na samym rozrządzie właściciel dziadował.
  • Odpowiedz