Wpis z mikrobloga

Kocham #!$%@? Borderlands, #!$%@? humor, wszyscy rzucają mięsem na lewo i prawo, klimat jak westernie przeniesionym w czasy #!$%@? latających samochodów i genialny świat. Cieszyłem się jak dziecko gdy #!$%@? banda #!$%@?ów z Gearbox zapowiedziała nową grę, według mnie takiego duchowego spadkobiercę wspomnianej wcześniej gry - Battleborn.
Jeszcze bardziej ucieszyłem się gdy oznajmili że dadzą wszystkim dostęp do bety i będę mógł zobaczyć o #!$%@? tu chodzi. Jestem po jakichś dziesięciu godzinach i... #!$%@?!

Humor pozostał, dalej dialogi #!$%@?ą głowę swoją głupotą, bohaterowie rzucają #!$%@? a cała gra jest #!$%@?. Nie wiedziałem jednak że zgodnie #!$%@? z pedalskimi trendami chcą zrobić z tej gry coś na styl tego całego #!$%@? MOBA. Jesteśmy #!$%@? na mapę razem z trzema innymi #!$%@?, mamy jakąś tam fabułę i zadanie do wykonania. Startujemy jako #!$%@? na pierwszym levelu by na tej mapie awansować co chwilę i ulepszać/dodawać sobie skille, a to jakieś #!$%@? granatniki, a to celownik do broni albo ostrzał laserowym #!$%@? z kosmosu. Nie mamy żadnego ekwipunku, milionów broni jak w Borderlands, nie mamy statystyk czy punktów Badass - Poleveluj se #!$%@? jeden z drugim na mapie, po wykonanej misji pindol beznogiego żula ci w dupe, damy ci jakieś tam punkty żebyś mógł walić konia w rankingu i #!$%@?.

Plusem na pewno są postaci, 25 do wyboru w pełnej wersji, każda całkowicie inna, do tego pewnie zanim się to to wszystko posprawdza to gra dużo czasu zajmie, no ale bez jaj...

Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic co by... Szkoda #!$%@? strzępić ryja, jako przeciwnik MOBA i ktoś kto #!$%@? nie potrafi w to gówno grać daruję sobie Battleborn, szkoda że Gearbox poszedł w taką stronę, pozostaje mi czekać na zapowiedź Borderlands 3 i dalej #!$%@?ć w drugą część i próbować przejść Pre-Sequel. #!$%@?.



#ps4 #battleborn #gry #borderlands #wulgarnygracz
c.....i - Kocham #!$%@? Borderlands, #!$%@? humor, wszyscy rzucają mięsem na lewo i p...

źródło: comment_C8mMTFKkHEtGU97lrqNYf6BlrL5iyZBw.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czinczinatti: grałem tylko w Borderlands (jedynkę) i trochę w DLC (głównie mad moxxi) i wszystko mi się tam podobało za wyjątkiem nudy. samemu przechodzić tę grę to smutno tak :( brakowało częstszych przerywników, więcej zarysu klimatu, no i wrogów porozrzucanych po mapie, a nie w jednym miejscu 20 pająków, a potem długo długo nic.

ale pierdylion broni zawsze cieszył, w szczególności jakiś unikat i specyficznych właściwościach :D

  • Odpowiedz
@zolwixx: Wszystko to jest poprawione w Borderlands 2 - w końcu fabuła odgrywa jakąś rolę, zajebiści NPC, jeszcze więcej broni. Ale oczywiście najlepiej i tak pograć chociaż z jedną osobą w kooperacji.
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: ja przeszedłem prawie 2x, tylko że później było mi tak smutno, brakowało mi życia w tej grze, motoru napędowego do chadzania samemu po pustyni.

@archiemax: też tak słyszałem, niestety nie mam czasu (SC2, LOL, Wiedźmin 3, niedokończony JC2), a jak będę miał, to serwery będą świecić pustkami.
  • Odpowiedz
@czinczinatti: Ilość wulgaryzmów nie zachęca, a wręcz odrzuca od czytania tego co napisałeś. Wywołuje też zażenowanie, bo widać ze starasz się upychać wulgaryzmy na siłę bo przecież nick musi być adekwatny do twojego "imiczu"

Podsumuję: studio wypuściło grę - możesz grać lub nie grać. Komentować nikt ci nie zabrania, tak jak nikt nie każe ci w to grać
  • Odpowiedz
wszyscy rzucają mięsem na lewo i prawo


@czinczinatti: No właśnie na szczęście nie, inaczej by to wyglądało jak to gówno, które tutaj popełniłeś. Tam wulgaryzmy są na tyle rzadkie, że służą czemuś innemu niż robieniu za przecinki. Jasne, humor jest często infantylny, ale nie prostacki.
  • Odpowiedz