Wpis z mikrobloga

To w sumie przykre, że żyjemy w kulturze w które ludzie się rzucają na alk po niskiej cenie, nawet jak jest w takim obrzydliwym smaku. Nie wiem czy to ja jestem taki bogaty czy co, dobra w---a jest po 18 zł za 0.5, to i tak super tanio, totalne n-------e się kosztuje tyle co zestaw w McDonalds, albo dwa dobre piwa w knajpie. Czasami mi się wydaje, że jakby w---a była za
  • Odpowiedz
@rtone: Mowisz obrzydliwy smak, piles? Jak nie lubisz cynamonu to Twoja sprawa, moze inni lubia, moze ktos z ciekawosci chce sprobowac? No jasne jak ktos kupuje 12 to lekko #cebuladeals ale nie oceniaj kogos kto chcialby jedna dla siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MentorPL: no inaczej - ja kocham wszelkie #cebuladeals nie mam z tym problemu, że ktoś chcę wódkę na wieczór i kupi w super cenie. Bardziej chodzi o to, że ja się staram mocno ciąć chlanie, na tyle długo żyję, że już parę p--------h historii z wódką w tle widziałem, więc smuci mnie, że jak jest tanio to ktoś bierze 10 butelek, tak jakby to kasa była jedynym problemem
  • Odpowiedz
@Pumped: otóż pepsi też bym nie kupił nawet za 50 gr bo to niezdrowe g---o, nic mi nie wnosi do życia. Jakby sprzedawali orzechy, cytryny, srajtaśmę albo pastę do zębów to bym mógł i godzinę w kolejce stać jeśli oszczędność będzie warta godziny mojego czasu - bo i tak tego potrzebuję. Nie mam problemu z cebulą, chodzi mi o to, że wódki powinniśmy sobie odmawiać z innych powodów niż pieniądze,
  • Odpowiedz