Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
7 lat stabilnej pracy w korpo.
Wykształcenie wyższe - 2 kierunki.
Regularne wpływy na konto. Pensja 8200 od miesięcy.
30 lat. Brak zadłużeń, obciążeń, rodziny. Niskie wydatki stałe. Historia kredytowa - czysta karta, nigdy nie potrzebowałem się zadłużać. Mam ubezpieczenia, polisy, IKE. Jestem już właścicielem małego, niewyremontowanego mieszkania.

Zdolność kredytowa: 187 000 zł.
Stać mnie na około 20 metrów kwadratowych w stanie surowym.

Dlaczego młodzi nie zakładają rodzin???

#kredythipoteczny #hipoteka #nieruchomosci #kredyt #stopyprocentowe #polska #demografia


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziwnie mała ta zdolnosc. Ją na początku 2023 roku miałam zdolność na 350k przy niższych zarobkach i ostrzejszej polityce bankow. Jaki masz wkład własny? Czemu nie brałeś bk2% w zeszłym roku? Przy takich zarobkach dostałbyś maksymalną zdolność i dopłaty.
  • Odpowiedz
Dlaczego młodzi nie zakładają rodzin???


@mirko_anonim: nie wierzę że wyłącznie przez brak mieszkań. To jest problem złożony, duży powód to też że młodzi nie widzą siebie w roli rodziców, wolą wolność. Dasz młodym mieszkanie to kupią pieska i pojadą na urlop na karaiby.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim karta kredytowa plus bierz coś na raty jak masz okazję na 0%.
Czysta karta to też nie jest dobra rzecz. To tak, jakbym ja do ciebie przyszedł i "daj mnie pół miliona". Ale gdybym już parę razy od ciebie wziął tysiaka czy tam dziesięć i ładnie oddał, to inna rozmowa
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru już odezwał się pierwszy programista 45k co myśli że każdy pracuje w IT, znam masę ludzi co ma doświadczenia w korpo ponad 10 czy nawet 15lat a o 8200 na UOP mogą pomarzyć. Nie są to natomiast stanowiska dobrze płatne, korpo to nie tylko IT.
  • Odpowiedz