Wpis z mikrobloga

#coolstory #rozdajozadarmo #rozdajo

A' propos robienia gier na #android Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia ja -
zwykły chłopak, niektórzy mówią 8/10 w normalnej skali (w skali dla stulejarzy to pewnie z 9 nawet!), zadbany, chodzę na siłownię, (teraz już studiuję - Michał niestety nie...). Z dziewczyną jestem od 3 lat, mieszkamy razem. Od jakichś 2 mie.... No ale wracając do historii. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy (jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo - a tam koleś z #programowanie .

Więc pomyślałem i ja też.

No to w piwnicy zrobiłem grę na androida. Fajna dynamiczna kolorowa (jak ktoś lubił kucyki pony to może ją polubi, a może nie). Problem w tym, że jak się nie jest jakąś tam firmą z kasą to ciężko dotrzeć do ludzi, a mnie złapią #feels jak nikt nie zagra, bo mnóstwo czasu nad nią spędziłem. Oczywiście miłego czasu bo uwielbiam tworzyć gry! Żeby nie zanudzać, fajna gra dla wszystkich, a jak ktoś ma dzieciuchy to dla nich także, bo kolorowa i radosna.

UWAGA! #ktopierwszytenlepszy Mam kod promocyjny, który usuwa reklamy i dodaje jedno zwierzątko za friko. Działa 997 razy (skojarzcie z nazwą kodu #pdk), także kto pierwszy powpisuje temu zadziała ^^.

KOD: gruchazglasza

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rabagamesstudio.swimmingteddybears

Dodatkowo wśród plusujących (wolność, zielonki też), rozlosuję 10 kodów, które odblokowują także pozostałe zwierzątka, reklamy, pirackie koła, no jednym słowem wszystko, full wypas!

#game #developer #indiegames #grymobilne
  • 3