Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mno kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koniec końców guz który ze mnie usunęli okazał się niegroźnym nowotworem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będę miał kontrolę CT co pół roku, ale się #!$%@? cieszę że na 100% powracam do żywych ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? 6h czekania w kolejce na wynik nie poszło na marne ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie wiem co jeszcze powiedzieć ale wrzucam krowę w ASCII którą w weekend odkryłem w terminalu #linux'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zdrowie #zdrowiearaczejjegobrak #czujedobrzeczlowiek #feelsgoodman #wygryw
Pobierz t.....4 - Mirki pijcie ze mno kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koniec końców guz który ze mnie usun...
źródło: comment_Gf0fXvNTjE88LKjOm9JhFI6QKUICxkbO.jpg
  • 21
@encoreleet: Ta extensa na uwalony cały prawy zawias, ledwo bo ledwo, ale trzyma się na jednym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@maros: Mocny ucisk w prawym podbrzuszu, twardy jak #!$%@?, nic a nic poza tym. Nie wiedzieli do końca co to do momentu pokrojenia mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przed operacją były dwa scenariusze: albo to jest coś latajjacego luzem i usuną to
@maros: Od momentu kiedy wyraźnie poczułem że jest coś nie tak to to był może jakiś tydzień. Ponoć to rosło sobie jakiś czas ale ja tego po prostu nie czułem. Od tamtego momentu do dnia operacji przeleciał jakiś miesiąc. Pierwszy chirurg już mnie miał położyć do szpitala na przepukline kiedy w końcu ktoś trzeźwy zrobił mi USG i ją definitywnie wykluczył. Byłby przypau jakby serio ktoś mnie na przepukline zoperował. Miałem
@maros: Yup, jak przed operacją dali mi to ponownie to się #!$%@? popłakałem że muszę znów to okropieństwo pić. 3L takiej zatrutej wody tym środkiem w trzy godziny (,)