Wpis z mikrobloga

O Hannie Suchockiej:

#!$%@? mam na nią. Kolejny darmozjad żyjący z pieniędzy podatników.


Kolejny wielki sukces wolnego rynku.

Ale to może tłumaczyć taką, a nie inną opinię:

Na razie się kształcę. Jak będę starszy (...)

http://www.wykop.pl/wpis/17318491/dla-wykopowych-pelikanow-neuropa-4konserwy-prawo-t/

Rak do raka i zbierze się na onkologię.

#neuropa #4konserwy #shitwykopsays
BaronAlvon_PuciPusia - O Hannie Suchockiej:
#!$%@? mam na nią. Kolejny darmozjad żyją...

źródło: comment_kwO709NbxYIRd0xn2mj4RhOPXYpcyWL2.jpg

Pobierz
  • 19
@Baron_Al_von_PuciPusia: @IzraelJuzNieFrunie: @nie_jem_grzybow:

Typowy wykop jest typowy - śmieszne zlepki z młodego kolegi @Kapitalis , którego poglądy polityczne na pewno jeszcze się wykształcą. Wszyscy macie coś do powiedzenia, a tak na prawdę to nie macie nic - wielcy dorośli, co w dyskusji potrafią kogoś tylko wyśmiać, bo podyskutować z gościem i wytknąć mu błędy w jego rozumowaniu przy pomocy argumentów jest już za ciężko. Tylko na tyle was stać?
@ruszka: Ja się nie wyśmiewam, sam byłem kiedyś ankapowym teoretykiem życia a potem skończyłem pierwszą klasę liceum i mi przeszło :v I z własnego doświadczenia wiem, że raczej nie przyjmuje się do wiadomości błędów we własnym rozumowaniu w tym wieku.
@IzraelJuzNieFrunie:

I z własnego doświadczenia wiem, że raczej nie przyjmuje się do wiadomości błędów we własnym rozumowaniu w tym wieku.


Więc zamiast tego marnujesz czas i energie, żeby przyłączyć się do internetowego linczu. Dojrzałe.

No i do tego się mylisz, zakładanie, że twój przykład ma przełożenie na resztę społeczeństwa jest słabe.