Wpis z mikrobloga

@barrtoszek: O Peugeocie też myślałem no bo w sumie wszystkie Francuzy stawiam w miarę na równi, ale tutaj to e sumie bez szczególnego przywiaznaiam. A nowsze A4 - właśnie szukałem ale żadnej sensownej oferty nie znalazłem a jak jakiś porządny to liczy jak za zboże.
@cysterna: 1,5 dci to początkowo miał być tani w produkcji diesel i tak była ale projekt był rozwijany i dzisiaj pakują to do wielu konstrukcji , generalne ma to policzoną wytrzymałość i ma się #!$%@?ć potem tak że się nie będzie opłacało naprawiać lub żeby naprawić musisz worek cebuli zostawić w serwisie
@sailor_73: @MarianoaItaliano: @HetmanPolnyKoronny:

Nie słuchaj kolegów. Jak chcesz znaleźć wiarygodne opinie o jakimkolwiek aucie to szukaj po specjalistycznych forach internetowych. W tym wypadku www.megane.com.pl Tutaj zbyt wiele się nie dowiesz.

Wracając do tematu. Miałem takie auto przez kilka lat. Dokładnie megane 2 1,9dCi z 2006 roku. Auto po liftingu (to ważne). Po 2005 roku ta jednostka była zmodernizowana i generalnie nic jej nie dolega. Turbina jest inna- chłodzona dodatkowo
A nowsze A4 - właśnie szukałem ale żadnej sensownej oferty nie znalazłem a jak jakiś porządny to liczy jak za zboże.


@MarianoaItaliano: no niestety A4 są w naszym kraju przereklamowane (mimo tego, że to zwykle dobre auta), przez co ceny ludzkich egzemplarzy są znacznie wyższe niż u konkurencji. Za to Francuzy nie są lubiane przez januszy i miały trochę wpadek więc i ceny nawet tych dobrych egzemplarzy są znacznie lepsze.