Wpis z mikrobloga

Nie moge z tego #!$%@? "hehe, disco niby #!$%@?, a jak przyjdzie impreza to zawsze ktoś puści hehehe tak to jest nikt sie nie przyznaje a każdy słucha". Nie, #!$%@?, nie jest tak, na imprezach przeważnie albo ktoś puści disco dla beki żeby wszyscy na chwilę dostali raka, albo znajdzie się jeden który to lubi i "umila" wszystkim czas. Z moich znajomych nie znam nikogo kto by sobie puścił disco i słuchał dla przyjemności. "HEHE ALE SIE SPINASZ A PEWNIE SAM SŁUCHASZ HEHE NIE SEBA?" Nie #!$%@?, nie słucham, po prostu mi się nie podoba i skończ #!$%@?ć. #!$%@?.

#gorzkiezale #przemyslenia #boldupy #patologiazewsi
  • 34
  • Odpowiedz
Nie, #!$%@?, nie jest tak, na imprezach przeważnie albo ktoś puści disco dla beki żeby wszyscy na chwilę dostali raka, albo znajdzie się jeden który to lubi i "umila" wszystkim czas. Z moich znajomych nie znam nikogo kto by sobie puścił disco i słuchał dla przyjemności. "HEHE ALE SIE SPINASZ A PEWNIE SAM SŁUCHASZ HEHE NIE SEBA?" Nie #!$%@?, nie słucham, po prostu mi się nie podoba i skończ #!$%@?ć. #!$%@?.


@
  • Odpowiedz
@zimny_stolec: Razem z niebieskim zawodowo zajmujemy się muzyką klasyczną, ale jak idziemy na wesele to nie oczekujemy Kwartetu Smyczkowego Haydna, tylko świetnie bawimy się z Akcentem, czy innymi hitami disco. Jest fajnie, przyjemnie, zabawnie, rytmicznie i wszyscy się bawią. Poza tym nie wiem w czym gorsze jest rodzime disco polo od hitów zachodnich gwiazdeczek pop.
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: Widzę że kłopoty z interpretacją. Akurat mam #!$%@? na to że komuś się to podoba. Tylko - powtórzę po raz setny - #!$%@? mnie mówienie że "ee tam, każdy tego słucha, nie napinaj się". Jakby ci na imprezie #!$%@? black metalem i powiedzieli "ej no, pewnie i tak sam tego słuchasz, to jest spoko hehe" to też byś się #!$%@?ł.

@70150: Jak już zbaczasz na to jakiej
  • Odpowiedz
@zimny_stolec: a latynoamerykanski pop to czesto taki odpowiednik naszego discopolo wiec podoba ci sie taka muzyka, prosty tekst o niczym, prosta melodia szybko wpadajaca w ucho. tylko sobie ubzdurales ze disco polo nie, jak juz spiewaja praktycznie to samo po hiszpansku to juz ok.
  • Odpowiedz
@zimny_stolec: a czy ja ci napisalem ze zwracasz uwage na tekst? po prostu latynowski pop to mniej wiecej odpowiednik polskiego disco polo tylko w innym jezyku.
cechy latynowskiego popu: prosty tekst, prosta melodia wpadajaca w ucho. cechy disco polo: prosty tekst, prosta melodia wpadajaca w ucho.
wiec skoro lubisz taka prosta muzyke z ameryki pld to dziwne czego hejtujesz bardzo podobny rodzaj tylko ze z polski.
  • Odpowiedz