Wpis z mikrobloga

Drugi raz w życiu doświadczyłem paraliżu przysennego(mam nadzieję, że to był paraliż). Po dość przerażającym śnie, kiedy się obudziłem na mojej klatce piersiowej siedziała dziewczyna bez twarzy. Nie mogłem poruszyć żadną konczyną i widziałem to coś przez długi czas. Jedynie udało mi się wycedzić kilka wulgaryzmów mimo szczękościsku. Nikomu nie życzę takich przebudzeń. Chyba trzeba przestać czytać Lovecrafta przed snem albo zacząć ćpać, w każdym razie dzisiaj już raczej pospane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#creepy #creepystory #horror #przerazajace
  • 10
@Thronstahl: Miałam to raz-kilka lat temu.Do dziś wspominam jako traume.Nikomu nie życze takich doznań.( ͡° ʖ̯ ͡°)
Najbardziej ryjącą banie była rzeczywistość tego "snu" i obezwładniający strach, którego nie czułam nigdy wcześniej ani później.( ͡° ʖ̯ ͡°)
U mnie to się pojawiło po filmie "Egzorcyzmy Emily Rose" choć nigdy horrory na mnie nie działały i dziś teź nie działają.
@GoSiulKa: Właśnie u mnie nastąpiło coś dziwnego , poza oczywistym przerażeniem chęć ataku i spróbowania wyeliminowania zagrożenia. Najgorsze było to poczucie bezbronnosci spowodowane paraliżem.