Wpis z mikrobloga

inteligentny, miły, całkiem oczytany, "można ze mną o wszystkim pogadać", pracuję w zawodzie, dzięki któremu laski same chcą zdejmować majtki, podobno spełniam pierwszą zasadę, niezależne źródła stwierdzają, że #!$%@? pierwsza klasa. dlaczego więc #!$%@? nie mogę zatrzymać żadnej dziewczyny na dłużej niż parę miesięcy?

#pytanie #zwiazki
  • 46
  • Odpowiedz
dlaczego więc #!$%@? nie mogę zatrzymać żadnej dziewczyny na dłużej niż parę miesięcy?


@bartoszfcb: Specjalistą nie jestem ale podejrzewam że chdzi o brak skromności i wybujałe ego.
  • Odpowiedz
@bartoszfcb: jak napisałeś o zawodzie, dzięki ktoremu laski rozkladaja nogi to pomyślałem: pewnie lekarz, architekt, moze ogarnięty programista. A tu barman #!$%@? xD barmanów ruchaja głównie jakieś niewyzyte dupodajki szukające przygód.
  • Odpowiedz
@nefili: tez wszystko zależy od konkretnego egzemplarza #rozowypasek. Ja mam kobietę od prawie roku i nie ukrywam tego ze bardzo się zaangażowałem, na szczescie trafiłem na taką która rownież mocno sie przywiązała i nie mamy żadnego problemu :) na dobre nam to wychodzi
  • Odpowiedz
@Namarin: zawsze miałem łatkę skromnego i sam bym o sobie takich opinii nie wydał, to jest zbiór tego co sądziły/sądzą na mój temat

@nefili: to niestety prawda. staram się być racjonalistą w życiu, ale nie ukrywam, że emocje mną targają

@ordynardo: nigdzie nie wspominałem, że mój zawód jest zajebisty (lubię go, nie ukrywam). jego działanie na atrakcyjność u kobiet jest faktem. co mam do zaoferowania? kończę
  • Odpowiedz
  • 3
dlaczego więc #!$%@? nie mogę zatrzymać żadnej dziewczyny na dłużej niż parę miesięcy?

Moze uzywasz za slabego wiazania? Warto pouczyc sie nowych wezlow.
  • Odpowiedz
nie próbowąłem nawet mówić, że zawód jest prestiżowy, czy cokolwiek w tym stylu, więc kręćcie sobie bekę o to dalej, ja tymczasem udam się by go wykonywać.
  • Odpowiedz
@bartoszfcb: nawet nie napisałeś ile miałeś tych dziewczyn, jeśli poznajesz je przez pracę barmana to głównie dla seksów (one tak będą myśleć). Poza tym to się często zdarza, wystarczy spojrzeć na swoich dalszych znajomych, albo na osoby po prostu które znamy, jaki % to osoby z nierealistycznym podejściem do życia/głupie/rozchwiane emocjonalnie itp. Tak więc nic nadzwyczajnego.
PS osoby z ASP są bardzo ciekawe, ale też raczej mają trochę w głowie
  • Odpowiedz