Wpis z mikrobloga

inteligentny, miły, całkiem oczytany, "można ze mną o wszystkim pogadać", pracuję w zawodzie, dzięki któremu laski same chcą zdejmować majtki, podobno spełniam pierwszą zasadę, niezależne źródła stwierdzają, że #!$%@? pierwsza klasa. dlaczego więc #!$%@? nie mogę zatrzymać żadnej dziewczyny na dłużej niż parę miesięcy?

#pytanie #zwiazki
  • 46
  • Odpowiedz
dlaczego więc #!$%@? nie mogę zatrzymać żadnej dziewczyny na dłużej niż parę miesięcy?


@bartoszfcb: Konia do wodopoju doprowadzisz, ale nie zmusisz go aby się napił ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bartoszfcb: widocznie traktują Cię jako atrakcję, a nie jako kogoś poważnego do związku. I co to za dziewczyny co ściągają majtki, bo wykonujesz jakiś zawód. Dziewczynę musisz pociągać Ty, a nie Twoja praca.
  • Odpowiedz
@bartoszfcb: No to się wyjaśniło. Jakie dziewczyny ruchają się z barmanem tylko dlatego że jest barmanem? #!$%@?. Skąd pochodzą takie dziewczyny? Z patologii. Czemu nie zostają przy Tobie? Bo Bóg Cię kocha i nie pozwolił Ci zaciążyć #!$%@?, dupodajki z patologii. Poszukaj sobie dziewczyny w normalnych miejscach ;)
  • Odpowiedz
@Krzy___ek: to jest jakaś myśl, zastosuję się.

chociaż ta najbardziej #!$%@? jaką spotkałem na swojej drodze była z normalnego miejsca. w sumie "normalnego" to kwestia dyskusyjna, studiowała na APS
  • Odpowiedz