Wpis z mikrobloga

#horror #filmnawieczor #crystalhills
The Boy

Mam nieodparte wrażenie, że twórcy filmu popełnili podobny błąd, co ci od Truman Show przeszło 20 lat temu. Wyobraź sobie, że dopiero podczas seansu dowiadujesz się, że jedną z głównych ról gra porcelanowa lalka.
Nie #!$%@?, lepiej taką informację podać w opisie filmu i w każdym trailerze!

Rzecz oczywiście dzieje się w olbrzymim domu gdzieś na zadupiu w Anglii. Sami właściciele (rodzice?) lalki nie są aż tak #!$%@?ęci jak mogłoby się wydawać. Prawdziwy chłopiec zginął w pożarze 20 lat temu, a ci nie mogąc się z tym pogodzić - zastąpili go #!$%@?ą kukłą. No ok, zdarza się.

Na początku filmu dowiadujemy się, że lalka będzie grzeczna, jeśli niania też będzie wobec niej grzeczna. Jak to w horrorach bywa, głupia laska się nie słucha, a lalka zaczyna ją straszyć. Horror...
W połowie seansu główna bohaterka łapie syndrom sztokholmski i zaczyna się dogadywać z chłopcem. W międzyczasie jakimś cudem znajduje ją były chłopak z USA, ale trochę zgubiłem tu wątek, bo grałem w GRID 2. Świetna ścigałka, polecam.
Były chłopak oczywiście patol, prawdziwy ogier, po dwóch scenach #!$%@? się i rozbija lalkę o krzesło.

PLOT TWIST #!$%@? CHŁOPIEC ŻYJE I WYSKAKUJE ZE ŚCIANY W MASCE MICHAELA MYERSA

@sejsmita polecam XD
Pobierz crimsontides - #horror #filmnawieczor #crystalhills
The Boy

Mam nieodparte wrażen...
źródło: comment_5BKLqRAnDjPodLEqUuIYcLbmc4TBF9dj.jpg
  • 8