Wpis z mikrobloga

@udgz: Jakie 40% ?! Podatek dochodowy wynosi teraz zdaje się 27% i jest obliczany od kwoty brutto pomniejszonej o kwote wolną (ok 50 000) i dodatkowe odliczenia zależnie od tego jakie komu przysługują.
@piesek-smieszek:
Benzyna 95 - 12kr 5,49zł
Mieszkanie + opłaty od ok. 4500-8000kr (2100-3700zł) prowincja - 8000-12000kr (3700-5500) miasto, a przecież żyje się z kimś więc i koszty się dzielą. (Wynajęcie jednoosobowej piwnicy powinno być jeszcze tańsze)
Jedzenie - no tu jest drożej, nie będą generalizował i szastał liczbami, ale jak poznasz rynek i znajdziesz odpowiednie sklepy to sporo produktów można kupić w cenach zbliżonych do polskich.
Więc jak stosunek koszty-zarobki w
@Apotropeion: robota była na 3 tyg. Przy łódkach 8 tyg i można było nadgodziny robić. 11k to całkiem fajnie dla siedemnastolatka. Opłaciłem za to Roskilde i piecyk do basu...
@krecik000: z tego co wiem to bede mieszkał w baraku dla pracownikow który opłaca fabryka w której mam pracować + od kilku lat obserwowałem ile ojciec pakuje żarcia do Norwegii i jeżeli będę robił tak samo jak on to raczej nie będę musiał kupować jedzenia w norweskich marketach :3