Wpis z mikrobloga

@majankowa: Wyjmij kij z tyłka i przyjdź. Najlepsza impreza związana z fantastyką w Polsce. Ale lepiej rzeczywiście nie przychodź, bo mogłabyś nie wytrzymać widoku tylu otwartych i pozytywnie nastawionych do życia ludzi.
@majankowa: zacytuje sam siebie z innego wpisu:

przejeżdżałem tam dziś przed otwarciem bram. #!$%@?, co tam się #!$%@?ło to ja nawet nie. Tłumy, podkreślam TŁUMY kuców, suchoklatesów, stulejów i innych #!$%@? radośnie #!$%@? sobie o mieczach, elfach i hehe trądziku. Do towarzystwa grube loszki poprzebierane za księżniczki i Lare Croft 50 lat później albo wychudłe babochłopcy całe w alternatywnej czerni. Pomiędzy nimi radośnie biegają trochę starsze kuce krzycząc głośno "GŻDACZE! GŻDACZE
@majankowa: Zgadzam się, dodałbym do tego grona jeszcze:
Homoseksualistów, serio któraś woli lizanko zamiast penisa? Albo dostawanie anala dzień w dzień?
Szachistów, serio ktoś myśli, że wyrwie laskę na posuwanie figur po planszy? xD
Piłkarzy, serio ta banda patałachów myśli, że coś w życiu osiągnie? Jakby to robili jeszcze porządnie, to spoko, ale kopią piłkę w jakichś żałosnych klubach za 1500 złoty xD
i na koniec, mirków, kojarzą mi się z
@majankowa: Oezu, każdy robi to co lubi. Nie wiem nawet co to jest ten cały prykon, ale podzielam twoje zdanie ;-) Dla mnie już abstrakcją jest jaranie się grami, a co dopiero jaranie postaciami z gier i przebieranki (i to czesto facet, ktory jest po trzydziestce....) :D
Ale mam kolegów kucy, kuce są spoko, kuc to prawy obywatel, wiekszosc z nich to inteligentni goscie, tylko ludzie ich nie rozumieją bo mają
Niepoważne i dziwne jest tylko i wyłącznie życie w stereotypie i ocenianie na podstawie naleciałości. Bo ręczę ci, że gdybyś urodził się w społeczeństwie, w którym od dziecka najsilniejsi by sie przebierali za lisy, a fani 4 kółek byli zazwyczaj dziwakami, to napisałbyś to w odwrotną stronę i pochwalał. A to wcale nie jest takie niemożliwe, trochę się po świecie przejedziesz i zobaczysz jak lokalna kultura i zwyczaje oddziaływują na ludzi.


@
@vvivo: Ale niestety, wlepki kulturowe sa bardzo silne, kazdy z nas nasiąkł (i nasiąka dalej) mniej lub bardziej propagandą/stereotypami. Na przykadzie Rosji najlepiej widać jak ludzie potrafią mieć sprane mózgi. Sprobujcie się dogadać w kwestii Armii Czerwonej albo USA ;-) Nawet bardzo wyksztalceni Rosjanie sa tam skrajnie negatywnie nastawieni do Amerykanów. Mam nadzieję, że z Polakami nie jest az tak zle, chociaz tez wiekszosc naszego spoleczenstwa uwaza, ze to Polska zawsze
@majankowa: podobniez na pyrkonie są roomy gdzie osoby przebrane za fury mogą się ze sobą pieprzyć.U samic do szybkiego dojścia jest klapa na dupie, którą można zdjąc i od razu przejsc do akcji. Oczywiscie żeby moc korzystać z takiego pokoju, nie można ściągnąc stroju podczas kopulacji
i pisze to wszystko osoba, która jest na emigracji i narzeka.


@majankowa: Doczekam się odpowiedzi na postawione przeze mnie pytania odnośnie tego? czy uznamy, że się wygłupiłaś tym tekstem? i tak trochę, w pewnym sensie zadziałała zbyt pochopnie #logikarozowychpaskow i napisałaś to tylko po to by coś napisać, oraz że była to zupełnie nie udana próba dowalenia mi i odwrócenia uwagi od ciebie?