Wpis z mikrobloga

SZCZERZE ODRADZAM WSZYSTKIM KORZYSTANIE Z USŁUG PSEUDOKURIERA UPS. NAJGORSZA FIRMA NA RYNKU, #!$%@? TRAGEDIA.

#!$%@?ć ups, najgorszy #!$%@? kurier ever. Jak w ogóle ktoś może dobrowolnie korzystać z ich usług, skoro nie są najtańsi, a Poczta Polska (Pozdrawiam @Old_Postman) jest pierdyliard razy lepsza. Gdyby UPS się trzymał standardów Poczty Polskiej, a dostarczał paczki bezpieczniej/szybciej, to może bym w tym widział jakiś sens. #!$%@? #!$%@?, zadzwoni i ucieka, a awizo zostawił w miejscu na ulotki, cudem zauważyłem.

Poprzednim razem jak korzystałem z ich żałosnej jakości usług to, oczywiście, kurier nie zadzwonił domofonem, ja czekam jak na szpilkach na paczkę i w pewnym momencie widzę na stronie, że nie udało się dostarczyć, a w skrzynce awizo z numerem telefonu kuriera. Zadzwoniłem i spytałem, czy mógłby ponownie albo w inne miejsce (wychodziłem wtedy, ale ktoś był w mieszkaniu), to ten z mordą na mnie, że nie będzie w kółko jeździł i paczka do odebrania w najmroczniejszym miejscu Krakowa, w jakim kiedykolwiek byłem. #!$%@?ć to, że na awizo mają napisane "Zadzwoń i umów się na dostarczenie w inne miejsce lub o innej porze". #!$%@?.

#gorzkiezale #boldupy #upsholdys #kurier
  • 17
  • Odpowiedz
@przekot: nigdy nie byłem zadowolony z usług UPS. Siódemka, DPD byli w porównaniu do nich niezawodni, Poczta Polska jest zajebista (listonosz dzwoni przed dostarczeniem albo jak nikogo nie ma w domu; spotyka się ze mną na drodze albo zostawia u sąsiadów, oczywiście po uzgodnieniu ze mną), InPost również. Tylko w UPS mają jakieś #!$%@? zasady w stylu dotknij dzwonka i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@MichalQ20: o 8:06 na stronie było oznaczenie, że wszystko idzie zgodnie z planem i na czas, ale paczka jeszcze nie była wydana do dostarczenia. 8:12 próba dostarczenia. Najdroższa firma na rynku, a najgorsza, wśród znajomych jeśli ktoś miał jakieś problemy z kurierem, to zawsze był to UPS.
  • Odpowiedz
@przekot: @Bez_Komentarza @jegertilbake @luckwaski @PaprykaCzerwona @spontan @thou:
Bo tu się komuś zdaje, że mówię o jednym kierowcy:
1. Kolejny raz problemy z kierowcą, który dzwoni i ucieka.
2. Brak informacji na stronie o doręczeniu.

O najpóźniej 8:09 sprawdzałem na stronie śledzenia paczki i ostatnia informacja była z Dobrej. Nic o przekazaniu do dostarczenia, żadnego zameldowania w Krakowie czy w okolicy. Poczta Polska znacznie dokładniej śledzi paczki.

No i oczywiście mimo,
P.....h - @przekot: @Bez_Komentarza @jegertilbake @luckwaski @PaprykaCzerwona @sponta...

źródło: comment_r1Aww75kNzqgJ097myqAcpcZ3xxqI44H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jegertilbake: a myślisz, że co zrobiłem?
e:
Wyślij e-mail do UPS
Twoja wiadomość e-mail została przesłana do firmy UPS.
Przedstawiciel działu obsługi klienta odpowie w ciągu jednego dnia roboczego.

Po prostu wszystkim odradzam wybór tego gówna. Jeśli macie wybór, paczkomaty lub Poczta Polska są sto razy pewniejsze i szybsze.
  • Odpowiedz
@Gh0st: nigdy mi się to nie zdarzyło, a z UPSem, jak już wspomniałem, sam miałem kilka przygód, jak #!$%@? chodziłem i rzucałem bluzgami na lewo i prawo, to znajomi podzielali moje spostrzeżenia odnośnie tej firmy. Skoro tyle osób ma z tym problem, a w necie istnieją nawet strony do #!$%@? na nich, to chyba coś jest na rzeczy?
  • Odpowiedz
@Gh0st: niech zaczną lepiej dbać o tego pecha, bo nie jestem jedyny. Na żadnej innej firmie przewozowej się nie zawiodłem, UPS mi robił problemy jak powyżej już co najmniej trzy razy. Nie obsługuję dużo paczek, ale doświadczenia z Pocztą Polską mam rewelacyjne, inni kurierzy zawsze dzwonili dwa razy.
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: No to jak coś zamawiasz to proś o wysyłkę pocztexem i po sprawie, tym bardziej skoro kolejny raz taka akcja się zdarza. A jeśli maile nic nie dają to może spróbuj dzwonić.
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: Przecież wszystkie firmy kurierskie robią tak samo:D Zamawiam często części od TME (które przy standardowej przesyłce samo wybiera kuriera), przychodzą DHLem do domu, gdzie całą dobę ktoś jest, kuriera DHL widziałem raz w życiu, za to paczki odbierałem już od 3 różnych sąsiadów. Może jakiś billboard sobie na posesji postawię "TUTAJ, PANIE KURIERZE, TEN DZWONEK DZIAŁA!".
  • Odpowiedz