Wpis z mikrobloga

Ktoś wie co się ostatnio dzieje z Filipem Chajzerem? XD Coś z głową?
Poszła fala hejtu na niego po tej owsiance, pocisnęli mu nie za fajnie po synu itd
Jeden trochę przesadził pisząc prywatną wiadomość to Filip wrzucił wszystkie dane hejtera na tablicę, pieski pojechały na miejsce i gościowi #!$%@? xD
Trochę jak z Peją: WIECIE CO Z NIM ZROBIĆ NIE XD Czy to nie jest karalne w jakimś stopniu?
Jak ja bym teraz przykładowo napisał na Facebooku że Filip Chajzer zwyzywał przykładowo moją córkę i podał adres gdzie mieszka i mu #!$%@? za to to co by się stało?
https://web.facebook.com/ChajzerFilip/posts/586609754838903
Pobierz O.....9 - Ktoś wie co się ostatnio dzieje z Filipem Chajzerem? XD Coś z głową?
Poszł...
źródło: comment_nrl1Ri90kn8wJyzp28Ht4ZIhXhmxfEUs.jpg
  • 57
@naughty_soul: niektórzy "idioci" nie rozumieją lewicowej retoryki, że jak "prawaki" kogoś biją, to źle, bo przecież od takich rzeczy jest państwo i nie wolno robić samosądów, a jak "ich chłopcy" leją jakiegoś #!$%@?, to już spoko, bo "mu się należało".
@naughty_soul: Tu należy stanąć po stronie rozumu i godności człowieka. Gościu napisał brzydką sprawę a Chajzer zachował się jak 15 latek który nie potrafi przewidzieć konsekwencji swoich działań. To go jednak nie nauczyło i grozi następnym ludziom. Coś mu chyba do głowy uderzyło.
@ediz4: nie przekonuje mnie to...ci idioci chyba myśleli, że jak koleś z ekranu to można mu pojechać coś o dziecku, że inaczej to przeżywa...o tragicznej śmierci małego dziecka, jak dla mnie to nic ich nie usprawiedliwia, a tym skamleniem jeszcze bardziej się upokarzają i wzbudzają moją pogardę;p
powiedz


ulubiony zgłoś link

‹ embed ›



ThisIsMyDog 13 godz. temu via Android

+388

@Oskarek89: Nie wiem, ale nasmiewanie sie ze smierci czyjegoś dziecka jest gorsze od głosowania na Korwina
+: InsaneMaiden, galaxypx +386 innych
odpowiedz
zgłoś link

@Oskarek89: nie czytam ani fb ani twittera. Człowiek od razu zdrowszy na umyśle. No i illuminati wiedzą o mnie mniej Michaił Białkov, ruski agent.