Wpis z mikrobloga

Ktoś wie co się ostatnio dzieje z Filipem Chajzerem? XD Coś z głową?
Poszła fala hejtu na niego po tej owsiance, pocisnęli mu nie za fajnie po synu itd
Jeden trochę przesadził pisząc prywatną wiadomość to Filip wrzucił wszystkie dane hejtera na tablicę, pieski pojechały na miejsce i gościowi #!$%@? xD
Trochę jak z Peją: WIECIE CO Z NIM ZROBIĆ NIE XD Czy to nie jest karalne w jakimś stopniu?
Jak ja bym teraz przykładowo napisał na Facebooku że Filip Chajzer zwyzywał przykładowo moją córkę i podał adres gdzie mieszka i mu #!$%@? za to to co by się stało?
https://web.facebook.com/ChajzerFilip/posts/586609754838903
O.....9 - Ktoś wie co się ostatnio dzieje z Filipem Chajzerem? XD Coś z głową?
Poszł...

źródło: comment_nrl1Ri90kn8wJyzp28Ht4ZIhXhmxfEUs.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: Zawsze mam bekę z ludzi "brzezdań śmiać się z rzeczy które mnie nie śmieszą!!!!!!!!!!!!!1111111". A koleś to już druga sprawa, #!$%@? na maksa z tymi memami o śmierci jego syna. Poza tym trzeba być szaleńcem żeby trollować z prywatnego konta.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Nie porównywałabym tego do sytuacji z Peją. To nie pierwszy raz, kiedy Chajzer dostaje tego typu wiadomości, a jaki jest najlepszy sposób na nauczenie ludzi, że mają myśleć zanim coś napiszą? Publiczny ostracyzm. Niestety, ujawiane danych tego kolesia jest jedynym sposobem na to, żeby przestał się czuć anonimowo. A to, że znaleźli się obrońcy honoru Chajzera i rzekomo pobili kolesia, to cóż, nie Filipa wina. On chciał z nim
  • Odpowiedz
@Oskarek89: trochę przeinaczasz. Jakie dane? Dal tylko imię i nazwisko bo innych nie miał, i sam chciał je dostać żeby mu #!$%@?. .. wiec nie mów ze wyslugiwal się swoimi fanami
  • Odpowiedz
@Oskarek89: ludzie robiący tego typu memy to kompletni idioci, powinni być karani jakimiś grzywnami, może wtedy debilstwo by się tak nie rozpowszechniało.


@InsaneMaiden: Ale z Magika mamy robić już można. #!$%@? tam co jego matka może czuć jak ciągle tym pół Wykopu spamuje ;-)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Najgorsze jest to że dzięki temu debilowi co zaczął mu jechać po sytuacji z dzieckiem, kretyński incydent Chajzera z owsianką (dalej nie wiadomo dlaczego to zrobił) zostanie zapomniany a baran stanie się dla motłochu idolem jeszcze większym niż był. Czasami mu wychodzą dobre reportaże, czasami nawet są śmieszne, ale robi z siebie wielką gwiazde a jest pajacem.
  • Odpowiedz
@ponuras: dokladnie, mam gdzies hejt jaki leci w jego kierunku od jakiegos anona. Hejtuja go codziennie tysiace osob ale gosc ewidentnie robi z siebie mega ofiare kiedy wyszlo ze zachowal sie jak zwykly burak. Typowe odwracanie kota ogonem.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: wykazujesz mentalne #!$%@?. Jak dla mnie akcja spoko, czy mu #!$%@?ło czy nie to jego sprawa, mi też by po śmierci syna (#!$%@?) #!$%@?ło na jakiś czas, a że jest osobą publiczną, to mocniej się to rzuca w oczy. A ty masz pretensje, bo koleś poniósł konsekwencje za swoje czyny :D W ogóle takich akcji w internecie powinno być więcej, to wtedy anonki suchoklatesy i #!$%@? nie będą się
  • Odpowiedz
Tak od Chajzera niech dostanie #!$%@?. Chodzi mi o to że wrzucając takie dane nie wiemy jak się to skończy


@Oskarek89: a ja myślę, że wrzucił bo wiedział jak to się skończy i rozegrał to w iście prawicowy, wolnorynkowy sposób. Parę razy wcześniej natknąłem się na wypokowe żarty o głupim oskarku, widze teraz że to nie są żarciki z dupy xD
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Moim zdaniem prawidłowo, może za daleko zaszło jeśli ktoś obił kolesiowi mordę, ale nich idioci i trollę wiedzą, że nie są anonimowi.
  • Odpowiedz
Rozumiesz subtelną różnicę, miedzy śmianiem się z czyjejś śmierci, a śmianiem się ze śmierci Twojego dziecka w rozmowie z Tobą?


@dariusz44: Czyli tu między nami możemy śmiać się z śmierci jego syna i będzie wszystko ok? Jesteś aż tak #!$%@? czy tylko udajesz?
  • Odpowiedz