Wpis z mikrobloga

Ktoś wie co się ostatnio dzieje z Filipem Chajzerem? XD Coś z głową?
Poszła fala hejtu na niego po tej owsiance, pocisnęli mu nie za fajnie po synu itd
Jeden trochę przesadził pisząc prywatną wiadomość to Filip wrzucił wszystkie dane hejtera na tablicę, pieski pojechały na miejsce i gościowi #!$%@? xD
Trochę jak z Peją: WIECIE CO Z NIM ZROBIĆ NIE XD Czy to nie jest karalne w jakimś stopniu?
Jak ja bym teraz przykładowo napisał na Facebooku że Filip Chajzer zwyzywał przykładowo moją córkę i podał adres gdzie mieszka i mu #!$%@? za to to co by się stało?
https://web.facebook.com/ChajzerFilip/posts/586609754838903
O.....9 - Ktoś wie co się ostatnio dzieje z Filipem Chajzerem? XD Coś z głową?
Poszł...

źródło: comment_nrl1Ri90kn8wJyzp28Ht4ZIhXhmxfEUs.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
Oczywiście żeby nie było gość mocno przesadził i powinien dostać ale od samego Filipa a nie... bo napisał coś w stylu:
Chyba jeszcze jeden syn powinien Ci zginąć byś zmądrzał. Ale #!$%@? xD Jakby gościa zabili to co wtedy? Czy Chajzer zostałby pociągnięty do odpowiedzialności? Jak to jest? Ktoś wie?
  • Odpowiedz
@Oskarek89: No #!$%@?, to akurat konserwatystów nie powinno dziwić: Jak będziesz sobie robił jaja ze śmierci czyjegoś dziecka, to grozi ci że dostaniesz #!$%@?. Honor, przyzwoitość, rodzina to chyba typowo prawicowe ideały...
  • Odpowiedz
@dariusz44: Tak od Chajzera niech dostanie #!$%@?. Chodzi mi o to że wrzucając takie dane nie wiemy jak się to skończy. Jak gościa by zabili albo by się powiesił przez nachodzenie itd to byłby Filip zadowolony? Wątpię
  • Odpowiedz
Ale jak już to #!$%@? od Hajzera a nie publiczny lincz


@Raziel91: Jak bym typa spotkał na mieście to chyba sam bym mu liścia wypłacił. Taki ktoś powinien dostawać pasem przez dupę, do czasu jak zrozumie swój błąd. Tak na marginesie podziękujcie "prawicy" za szczucie ludzi przeciw sobie, i tworzenie podziałów.
  • Odpowiedz
Jak gościa by zabili albo by się powiesił przez nachodzenie itd to byłby Filip zadowolony?


@Oskarek89: Myślę, że Chajzer średnio się tym przejmował w przypływie emocji. Może następny baran sie zastanowi nim zacznie sie śmiać ze śmierci czyjegoś dziecka.
  • Odpowiedz
Tak na marginesie podziękujcie "prawicy" za szczucie ludzi przeciw sobie, i tworzenie podziałów.


@dariusz44: co Ty #!$%@?? :D

Myślę, że Chajzer średnio się tym przejmował w przypływie emocji.


@dariusz44: a ja myślę, że miałby #!$%@? i na wezwaniu w charakterze świadka by się nie skończyło
  • Odpowiedz
@dariusz44: pół wykopu śmieje się ze śmierci papaja 21:37 itp. Też nie miałbyś nic przeciwko temu gdyby na jakimś forum ONRu sebixy wyśledzili mirka i sie do niego wybrali z wizytą ?
  • Odpowiedz
pół wykopu śmieje się ze śmierci papaja


@Raziel91: Rozumiesz subtelną różnicę, miedzy śmianiem się z czyjejś śmierci, a śmianiem się ze śmierci Twojego dziecka w rozmowie z Tobą?
  • Odpowiedz
@dariusz44: właśnie ze śmierci twojego dziecka, dla tego to ty reagujesz, a nie angażujesz w to osób trzecich. Ci co pojechali do tego gówniaka, spuścili mu #!$%@? za wyśmiewanie czyjejś śmierci
  • Odpowiedz
dla tego ty reagujesz


@Raziel91: no i zareagował. Umieścił posta na FB. Co z tym zrobiły inne osoby to ich sprawa. Lekcja dla gównażerii jest prosta. Nie śmiej się ze śmierci czyjegoś dziecka, bo dostaniesz #!$%@?. 20 lat temu to było oczywiste. Ale internet wszystko zmienił. Banda debili myśli, że może obrażać bez konsekwencji. Okazuje sie że nie może. I dobrze.
  • Odpowiedz
Tak od Chajzera niech dostanie #!$%@?


@Oskarek89: Dnia by chłopowi nie starzyło, żeby wszystkich internetowych napinaczy sklepać. Taka cena popularności. Stąd outsourcing. Wolny rynek synek
  • Odpowiedz
@Oskarek89: prawilnie. Chocby i Chajzer byl tylko postacia wykreowana, a naprawde byl zgorzknialym #!$%@?, to i tak za to co napisal ten typ nalezal sie solidny #!$%@?. Za te memy tez. W internecie nie jestes anonimowy i prawidlowo (pomijajac juz w ogole to, ze ten typ to kretyn, bo praktycznie sam na tacy wylozyl swoje dane).

Piękny gest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz