Wpis z mikrobloga

@ZimneDziadyListopady: zajmij się czym lubisz, byleby zająć głowę i nie myśleć o kurzeniu. najlepiej rower, bieganie, zmeczysz się i nie będziesz miał siły na palenie. jaranie przed snem,-czeka Cię kilka nieprzespanych nocy.
@ZimneDziadyListopady: wiesz co ja ogolnie dosc aktywny tryb zycia mam. Uczelnia plus 6x treningow tygodniowo zajmuje czas idealnie. Najgorzej jak wybijasz z ekipa ktora jara z Toba. Powiedz ziomkowi ze detoks i zeby Cie #!$%@? jak bedziesz chcial. To duzo da. Powodzenia mordo
@ZimneDziadyListopady: Daj znać jak Ci pójdzie. Ja załatwiałem pewnej osobie co przyjeżdzała z Holandii ale się z nią pokłóciłem, podobno nie może zasnąć, jest bardzo nerwowy i ma brak koncentracji. Ciekawy jestem kiedy mu to przejdzie, bo to przecież uzależnienie psychiczne a nie fizyczne. Ale wcześniej jarał rano, popołudnie wieczór. Więc detoks ma totalny ()
@odyn88: jak na razie nic się nie zmieniło... a coś więcej to raczej pw, ze względu na gruszki i tym podobne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanBilu: kiedyś jak przechodziłam detoks to przez kilka nocy z rzędu miała chore sny. bardzo chore, jakieś gwałty dzieci i ćwiartowanie własnej mamy... mam nadzieję, że ze względu na porę roku dół mnie ominie. Ja nie palę np. w nocy, tylko