Wpis z mikrobloga

  • 138
Często czytam na mirko o #friendzone. Wszyscy tutaj narzekają na kobiety, że takie złe, że wykorzystują. A ja wam powiem jak to jest z perspektywy dziewczyny.
Dziewczyny naprawdę chcą się przyjaźnić z chłopakami. My lubimy takie przyjaźnie bez podtekstu. Czasem lepiej nam się rozmawia z chłopakami niż z dziewczynami. Jeśli wy przyjaźnicie się z dziewczyną, a w głowie cały czas macie plan zdobycia jej i wyjścia z #friendzone to ją oszukujecie. Miałam w życiu już wiele sytuacji, że się przyjaźniłam z chłopakiem, a potem się okazywało, że on jest zakochany. To nie jest fajne. Potem najczęściej taki odrzucony facet przestaje się odzywać. A czyja to jest wina? Przecież jeśli kobieta się z kimś przyjaźni i nie daje żadnych znaków, że chce czegoś więcej to chyba powinno być oczywiste, że chce się tylko przyjaźnić.
Im jestem starsza tym mniej wierzę w przyjaźń damsko-meską, ale to nie kobiety są temu winne, bo kobiety naprawdę chcą się przyjaźnić. To mężczyźni tylko udają przyjaciela, żeby ugrać coś więcej.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 69
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@n00bie: Wszyscy się mniej więcej zgadzają z tym co pisze @Sh1eldeR. Tak czy siak wpadanie w friendzone to wina facetów. Jeśli nie chcą się z kobietami przyjaźnić to nie powinni tego robić tylko po to, żeby je zdobyć, bo sami wpadają w swoje sidła. Chcą oszukać kobietę, że jest dla nich interesująca jako przyjaciółka, a potem sami cierpią kiedy kobieta rzeczywiście się z nimi zaprzyjaźni.
Tak jak kobieta, która zgodziła
  • Odpowiedz
@XpedobearX: W życiu chyba nie przeczytałam nic głupszego xD Jestem od 5 lat w szczęśliwym związku i to kompletna bzdura jest co piszesz. Na początku przyjaźniłam się z moim niebieskim :P gadaliśmy godzinami, byliśmy z jednej 'paczki', ale nie patrzyłam na niego jak na potencjalnego partnera, nie było w tym żadnej fizyczności, w ogóle nie szukałam faceta.
Moja zmiana poglądów nastąpiła zaskakująco dla mnie samej i to pewnie durnie zabrzmi ale...
  • Odpowiedz
Dziewczyny naprawdę chcą się przyjaźnić z chłopakami. My lubimy takie przyjaźnie bez podtekstu. Czasem lepiej nam się rozmawia z chłopakami niż z dziewczynami. Jeśli wy przyjaźnicie się z dziewczyną, a w głowie cały czas macie plan zdobycia jej i wyjścia z #friendzone to ją oszukujecie.


@Howea: Próba zaprzyjaźnienia się z kimś, w kim jest się zakochanym nie wynika ze złych zamiarów. Raczej z nieporadności i strachu przed odkryciem swoich uczuć.
  • Odpowiedz
@Howea:

Tak czy siak wpadanie w friendzone to wina facetów. Jeśli nie chcą się z kobietami przyjaźnić to nie powinni tego robić tylko po to, żeby je zdobyć, bo sami wpadają w swoje sidła.


Moralnie rzecz biorąc, jak któraś świadomie wrzuca w FZ kogoś, o którym wie, że będzie przez to cierpiał, to nie jest to zbyt piękne i szlachetne.

Ale nie to jest najważniejsze. Mój post adresowałem do mirków. Zakładam,
  • Odpowiedz