Wpis z mikrobloga

@kiboq: ciezko mi sie okreslic, bo mam mieszkanie i nie muszę się martwić wynajmem. Istotne jest na pewno to, czy masz w jakims kierunku kwalifikacje / czy szukasz roboty nie skupiając się na jakimś kierunku zawodowym.
Niestety nie odpowiem Ci na to pytanie, bo składa się na to sporo rzeczy, a ja w obecnej sytuacji (koncówka studiów) kieruję się też troszkę innymi (brakuje slowa :) ) (ze wzgledu na ograniczenie czasowe
@kiboq: to jest trochę pytanie bez sensu. Jednemu wystarczy pokój na stancji za 600 zł, inny będzie narzekał ze 50m2 za 1500.
W Chorzowie znajomi parę lat temu mieszkanie prawie 100m2 za 500 zł wynajeli i do dzisiaj tyle płacą (u gospodarza).
U mnie za ścianą ok 1000 brali za wynajem 50m2 (tyle ze blok nie kamienica).

O ile Ci nie przeszkadza codzienne dojeżdżanie to możesz szukać mieszkania w ościennych miastach.
@kiboq: ja wynajmuję z różowym kawalerkę w centrum Kato. 1200 wszystkich opłat za chatę + ok 700zł za żarcie (liczyć można 1000, bo co jakiś czas jemy słoiki od rodziców). Za 3k byłbym gotów założyć rodzinę xD
@kiboq: koniecznie kato? Z cjorzowa czy swion masz super polaczenia komunilacja a ceny mieszkan... ja za 3 pokoje w miescie osciennym w centrum, blok lata 90 z kuchnia lazienka balkonem i przedpokojem z rachunkami place 650zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogolnie podrozujac po polsce zauwazylam, ze u nas jest taniej. Tansze knajpy, tansze rozrywki, ceny w lokalnych sklepach. Jak chcesz jakies fajne miejsca poznac to pisz :)