Wpis z mikrobloga

Hej @BlaBlaCar o co chodzi jakby? Dodaję przejazd Szczecin - Zabrze, w podsumowaniu klikam sobie na koszty i pokazuje mi cenę 70zł. W wyszukiwaniu już jednak znajduje mnie z ceną... 83zł. Podobnie miasta pośrednie: Szczecin - Zielona Góra ustawiłem na 25zł, a po wyszukiwaniu jestem za 30zł. Dlaczego?
#blablacar
  • 7
@Krupier: naliczaja jakas dziwna prowizję którą płaci się jakoś osobno przelewem przy rezerwacji czy jakoś tak.. ogólnie to automatycznie wszystkie trasy drożeją
@dziubeQ: hmmm, no coś tam było faktycznie.
@Szczebaks: to dlaczego odcinkowo mam 5zł więcej?
@Veuch:
Jak się wejdzie w Szczegóły połączenia to już pokazuje cenę taką jaką ustawiłem... Niefajne to jest. Raz, że bałagan dla potencjalnego pasażera, a dwa, że powinno mi pokazywać cenę już ze wszelkimi możliwymi dopłatami.
Hej @BlaBlaCar o co chodzi jakby? Dodaję przejazd Szczecin - Zabrze, w podsumowaniu klikam sobie na koszty i pokazuje mi cenę 70zł. W wyszukiwaniu już jednak znajduje mnie z ceną... 83zł. Podobnie miasta pośrednie: Szczecin - Zielona Góra ustawiłem na 25zł, a po wyszukiwaniu jestem za 30zł. Dlaczego?

#blablacar


@Krupier: W cenie w wyszukiwaniu jest prowizja zawarta. Warto zaznaczyć, że dotychczasowi użytkownicy (tzn. zarejestrowani przed 7 marca, bodajże) maja dwie rezerwacje
@BlaBlaCar: no ok, ma to w sumie jakiś sens (od strony pasażera). Ale kierowca powinien widzieć całkowity koszt by móc ustawić cenę wg własnych preferencji uwzględniając już koszty pasażera.