Wpis z mikrobloga

muszę się postarać żeby wyrwać jakiegoś różowego świniocha, a do tego trzeba byc towarzyski i otwarty na ludzi.


@Blaskun: a bycie towarzyskim i staranie się nie gwarantuje sukcesu. W moim otoczeniu prawie wszyscy mają dziewczynę dlatego, że to ona pierwsza wykazała zainteresowanie. Inni, którzy nawet ot tak na ulicy jakąś zaczepią są od kilku lat sami. Nie wiem z czego to wynika, albo ja czegoś nie zauważam, albo #rozowepaski
  • Odpowiedz
startują do dziewczyn totalnie 1/10


@cropdd: aż taka desperacja? xD
no ale serio nie rozumiem jednej rzeczy. Znam typa, który zostanie za niedługo mundurowym (podobno za mundurem panny sznurem :p), z podrywaniem zupełnie problemu nie ma, w klubie, na ulicy, czy gdziekolwiek zaczepi i umówi się na randkę, czasem nawet na jakieś chodził, a i tak narzeka czasem, że sam jest. Nie rozumiem tego, brzydki nie jest, ogarnięty i towarzyski.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Książkę napisać?
Chomiczku, to jest tak, że nawet jeśli masz trochę, racji to nigdy nie jest tak, że tylko po jednej stronie leży wina i możęmy tak pisać w nieskończoność. :)

NIKT NIE MA ŁATWIEJ.
  • Odpowiedz
@beatha: kilka różowych mirko tez narzekalo, że nie wystarczy byc, no to napisałem pw. niektóre w ogóle nie odpisały, niektóre tylko raz, rzadko się zdarzało, że można było dłużej pogadać a i nawet wtedy okazywało się, że jednak ktoś je zagadywal itp., więc stwierdzam, że różowym tylko o atencje chodzi.
  • Odpowiedz
@wypok_smieszne_obrazki: Rozumiem, że kilka różowych pasków to poważne statystki.

A tak serio.
Często jak czytam wypok czy mirko, to naprawdę nie wiem czy brać to żartem czy serio.
W obu przypadkach można zwątpić, że znalezienie drugiego człowieka, który będzie pasował jest... niewykonalne.(,)
  • Odpowiedz