Wpis z mikrobloga

Na początku muszę powiedzieć ze jestem na #studbaza w Wiedniu. Wiosna nadeszła, ciepło jest, więc postanowiłam zrobić coś aby poprawić swoją kondycje i poszłam pobiegać. Biegnę, biegnę a tu na ławce siedzą 2 #karyny i 2 #sebix lvl. ok 25. Przebiegam koło nich i słyszę jak karynka mówi "ja #!$%@?, a ta to na #!$%@? biega jak jest chuda?!".
Coś kazało mi się zatrzymać i odpowiedzieć "bo lubię".
Rzeczona grupka wpadła w taki popłoch ze ja nie. Na zmianę zaczęli wykrzykiwać. "O #!$%@? swoja!", "ja szanuje ludzi którzy uprawiają sport!", "szerokiej drogi!", "ja #!$%@? tylko tak trzymaj!". Popatrzyłam na nich i pobiegłam a oni nadal popijali swoje piwo na parkowej ławce.
#truestory #karyna #sebix #emigracja #heheszki
  • 58
Jestem za tym by odpowiadać obcym ludziom, którzy cię komentują i myślą, że są na tyle sprytni, że tego nie słyszysz. Ich miny są bezcenne, bo wychodzą trochę na głupków którymi są ;). Normalny człowiek ma na tyle kultury, że nie papla "a widziałeś tą, a widziałeś tamtą, popatrz na tamtą, jak oceniasz? ale ten ma nos. a widziałaś tamtego hi hi. no huehue". nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła i nie