Wpis z mikrobloga

Szukam przepisów na łatwe i szybkie do wykonania posiłki składające sie głownie z warzyw i chudego mięsa, albo jakichś twarogów, makaronów, ryżu brązowego, basmati - chciałem ułożyć sobie z piec smacznych posiłków i wrócić na siłownie, ale na razie tylko w celu palenia zbędnego fatu, wiec głownie grane beda aeroby, ale #dieta w tym przypadku to podstawa. Ktos cos?
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #przepisy #diety #zdroweodzywianie #bieganie #sport
  • 13
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: 2000kcal na start, zobaczę czy będzie leciało - ale powinno, bo od listopada żrę same gówna i żłopię browary dzień w dzień, więc organizm się trochę zdziwi ;-).
  • Odpowiedz
  • 0
@Ch-jogromPL: aktualnie mowie - odżywiam sie jak prosiak, wiec nie ma żadnego pułapu, chciałem wystartować z poziomu 2000 i ewentualnie regulować. Wzrost 169, waga 85, przed listopadem było 74 kg i całkiem w porządku masa mięśniowa, ale treningi musiałem odpuścić ze względów zdrowotnych, a obecnie nie moge patrzeć na siebie w lusterku :/.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ch-jogromPL: nie bardzo, zezwolono mi na "rekreacyjne" ćwiczenie, czyli bez ostrego pompowania - dlatego myslalem o bieżni głownie. Aczkolwiek zdaje sobie sprawę, ze siłowy napędza metabolizm
  • Odpowiedz
@Smartek: Jak słyszę chude mięso to mi się śmiać chce. Jak chcesz chudnąć to tniesz węgle, a nie tłuszcze, tym bardziej najzdrowsze tłuszcze zwierzęce. Chcesz na cardio chudnąć, to powodzenia. Na cardio najpierw spalasz mięśnie potem tłuszcz.
  • Odpowiedz