Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #valdorobigaraz <---- tag do obserwowania
Facet też od czasu do czasu musi kupić kilka kosmetyków. To też "wybrałem się" na małe co nieco do showcarshine.pl klik, klik, klik i... 900 zł w plecy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A miało być tylko kilka niezbędnych rzeczy do uzupełnienia tego co już mam w domu (tam już stoi stuff za ponad 1200 zł).
Jak dojdzie dostawa, to zaprezentuję kompletny pakiet kosmetyków zarówno do prania i pielęgnacji wnętrza jak i kompleksowego wykończenia tego co na zewnątrz; włącznie z mechaniczną korektą lakieru.

W połowie kwietnia ruszają prace w garażu, na pierwszy ogień idzie posadzka oraz elektryka, mam też nadzieję, że w okolicach połowy maja pierwsze samochody opuszczą mój garaż.

Ofkorz wszystko z pełną relacją foto!
  • 8
@valdo: Chciałbym się nauczyć takiego hobbystycznego detailingu. Chodzi mi o raczej takie podstawowe rzeczy jak dokładne umycie samochodu, poprawne woskowanie, dobre czyszczenie wnetrza itp...
@valdo: No to czekam cumplu :)

Aha i jeszcze jedno. Dużo poradników w necie to jest robienie auta na ąę a ja szukam czegoś co pomoże mi dobrze zadbać o samochód ale bez przesady. Tak bardziej w domowych warunkach. Ty widzę, że jednak idziesz w pro. Mnie takie coś nie interesuje...