Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ten wiekopomny materiał. Jak już wstałem z podłogi po półgodzinnym napadzie śmiechu i poczucia żenady na zmianę, zacząłem się zastanawiać... i nie rozumiem.

Jak to jest? Ten demoniczny TVN puszcza taki materiał? Spokojny, merytoryczny ksiądz i absolutnie kompromitująca się feministka? Jak to jest z tą ich propagandą? Gdzie to promowanie gender, lewactwa, gdzie ta jednostronność? Przecież pani feministka została kompletnie zmasakrowana, a raczej pozwolili jej się zmasakrować samej. Kompletna kompromitacja jej, tego protestu i całej idei, jaka za nią stoi. I to wszystko na antenie żydomasońskiej eurolewackiej polskojęzycznej stacji TVN?

Czy ktoś sobie wyobraża, że TV Trwam puszcza materiał, w którym autozaorania dokonuje jakiś fanatyczny prawak?

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazfeministek
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jamtojest: Słaby damage controll. Myślisz że prowadzący może tak sam z siebie może przerwać program? Pewnie w reżyserce nie nadążali z gotowaniem bigosu na uspokojenie, po tym jak ta lewaczka zepsuła im program.
  • Odpowiedz
@pwone: To tak, jak by zaprosić do programu psa i się dziwić, że szczeka. Nikt nie jest tak głupi, żeby nie wiedzieć jaki jest poziom dyskusji takich ludzi.

Poza tym, przecież to jest spisek. Powinni z nią ustalić dokładny scenariusz. Ba, prowadzący powinien pozwolić jej mówić i pacyfikować księdza, powinien płynnie przyjąć jej sposób "rozmowy". Słaby ten spisek.
  • Odpowiedz
@jamtojest: A może właśnie taki był plan? Tylko, że feministka zepsuła plan. W końcu prowadzący mówi, że wcześniej powiedziała, że będzie współpracować z formułą programu.
  • Odpowiedz
Spokojny, merytoryczny ksiądz i absolutnie kompromitująca się feministka? Jak to jest z tą ich propagandą? Gdzie to promowanie gender, lewactwa, gdzie ta jednostronność?


@jamtojest: Przecież gdyby to nie było na żywo, to programu w ogóle nie było, ale i tak urwali gdy zobaczyli że odleciała. Najzwyczajniej nie spodziewali się, że jest aż tak głupia.
  • Odpowiedz