Wpis z mikrobloga

jeśli chodzi o mirko to jest kompletnie #!$%@? pod kątem piłkarskim. jak Pepe gra chamsko to jest "swój czlowiek", "stary dobry Pepe", "to mi się podoba" itp jak podobnie idiotycznie zachowuje się Suarez to "patus", "debil" itp

Ramos powinien dostać ewidentną drugą zółtą, mirko siedzi cicho i udaje, że nic się nie stało. Torres w kompletnie niegroźnej sytuacji wjeżdża w achillesy i dostaje drugą żółtą, słuszną z resztą, to raban i sędzia #!$%@?. paranoicy #!$%@? #mecz
  • 49
@fuberutsu: Po pierwsze, łatwo jest kibicować zwycięzcom. Po drugie mentalność i dzieci. Tak to było i w moich czasach złotej ery Realu. Tylko że Real dochodził do sukcesów pracą a nie symulanctwem i cwaniactwem boiskowym. Dla mnie Barca to była i po części zostanie bandą pozerów w lidze angielskiej by ich zjedli na śniadanie.
@Andrzejlbn: Barca bijąca wszelkie rekordy, mająca najlepszych piłkarzy na świecie i najlepszego piłkarza w historii, Barca piorąca drużyny z topu jak popadnie, rozjebująca reale, Bayerny, Juventusy, Manchestery, PSG i wszystkie inne kluby doszła do sukcesów symulanctwem i cwaniactwem. #!$%@? głową o ściane bo majaczysz. ale to powszechne wśród kibiców realu
@fuberutsu: Nie kibicuje Realowi, nigdy tego nie robiłem w sercu Juve i Liverpool. Natomiast z symulowania jest znana na całym świecie. Nie dzisiaj się urodziłem wiem że nie temu zawdzięcza sukcesy ale nie grali i fair play.
@Andrzejlbn: bo inni pilkarze w innych klubach nie symuluja ? Prawda jest taka, ze barcelona od lat jest na swieczniku i kazde ich potkniecie jest zawsze rozdmuchiwane w mediach. Wystarczy zobaczyc, co gimbusy pod tagiem mecz zrobily po tych dwoch zoltych. Kogo obchodzi jak jakis gracz czelsi czy innego interu zanurkuje ? Kazdy zapomnia to po 3 minutach, a jak gracz barcelony cos takiego robi to ciagnie sie to za nimi
@pro666full: Rozmowa toczy się nie o LM tylko o charakterze gry i graczy. Na angielskich boiskach takie symulanctwo i pozerstwo jakie odstawia Barcelona jest karane żółtą kartką. Nie umniejszam zasług zespołu bo grają i robią swoje ale podtrzymuję swoją opinie że w 36 kolejkach w Premier League Barca miała by #!$%@?.