Wpis z mikrobloga

Mircy, wkurzają Was żebro wpisy ale przywraca wiarę fakt, że udaje się komuś wspólnie utrzeć nosa? Widać na każdego przychodzi czas a teraz ja proszę o pomoc. Wczoraj wieczorem o godzinie 21:51 odjechał spod bloku w Warszawie przy ul. Górskiej (przy skrzyżowaniu z Chełmską) mój samochód. Kolor auta jest nietypowy w tym modelu więc może komuś rzuci się gdzieś w oko. Jeżeli tak to prośba o informację do mnie lub na Komendę Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego, która prowadzi sprawę.

Skradzione auto to Lexus NX200t w kolorze ultrasonic blue, rocznik 2015, nr rejestracyjny WZ0225S (odebrany od dealera w Grudniu...())

P.S. emocje już trochę ze mnie zeszły ale nikomu nie życzę obserwowania jak odjeżdża jego samochód ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#csiwykop #warszawa #samochody #lexus #kradziez
Pobierz tomasz-szalanski - Mircy, wkurzają Was żebro wpisy ale przywraca wiarę fakt, że udaje...
źródło: comment_hOYATuzEKfbfLlrCErPHYQoebQQLvrTs.jpg
  • 113
@tomasz-szalanski: Tak z ciekawości. Czy auto stawiałeś tam na codzień? Jak wyglądało miejsce, z którego odjechało, pod kątem oświetlenia etc.? Czy podczas pracy auto stawiasz też na parkingu otwartym, czy chowasz gdzieś do garażu? Gdzie się poruszasz na codzień?
@szwagry: zgłoszenie było przyjęte błyskawicznie (na 112) max. 2 min. po tym jak ruszył były przekazane wszystkie informacje, ale policja mówi, że blisko jest do mostu siekierkowskiego, tam zjezdzaja na Wał Miedzeszyński i ślad przepada - oczywiście będą weryfikować czy tak, też się stało tym razem. Zabezpieczają monitoringi etc.

Ale na gorąco nie złapali :/