Wpis z mikrobloga

@rastamanek92: a nie jest tak, że masz swoje poglądy na każdą że spraw, i część jest prezentowana przez jedną partie, np #korwin, a część przez inną np #niepis, a Ty nadal zachowujesz swoje poglady? Czy jesteś np wolnościowcem w kwestii gospodarki, ale #!$%@? Cie ustawa antyaborcyjna pis (mylnie nazywanych prawica ) i z tego powodu zapisze się do partii #razem?
@Official: zacznijmy od tego że nigdy nie zapisze się do żadnej partii, nawet jeśli w 100% odpowiadałaby moim poglądom i ideałom. A istotę mojego bulu dópy najłatwiej można ukazać na przykładzie wypoku. Kiedyś jak czytałem posty #bekazprawakow to w 99,9% miałem polew, ale z autora a nie z tego co pisze. W 99,9% zgadzałem się z postami #bekazlewactwa. A odkąd PISdzielce są u władzy to w obu przypadkach rozkład dochodzi
porównuje tylko dlatego że obie strony są nazywane prawicą

@rastamanek92: A jakby Korwina nazywano rybą, to porównywałbyś go ze śledziem?
Jak mówił św. Mateusz - poznacie ich po owocach.
nie źle tylko upraszczając do osi obyczajowej a nie gospodarczej.


@tony_soprano: Podział na lewicę i prawicę wywodzi się z rewolucji francuskiej, gdzie wynikł on w wyniku sporu pomiędzy głosem ludu (lewicą), która chciała więcej socjalizmu (państwowa opieka zdrowotna czy mniejsza władza elit rządzących), a prawicą pod postacią trzymających władzę i elit. Nie ma żadnej lewicy i prawicy światopoglądowej, to jest jakiś mit wtłoczony do głów ludziom, nie posiadającym wiedzy skąd taki
@rastamanek92: Dokładnie. Jestem libertarianinem czyli prawactwo, a na wykopie kibicuję neuropie, bo:

-gros dyskusji dot. obyczajowości, a jestem wolnosciowcem
-neuropa reprezentuje jakiś poziom merytoryczny i poczucie humoru, a tutejsze prawactwo to oszołomy i zwyczajne głupki