t.....n konto usunięte 04.04.2016, 20:39:49 via Android 4 + https://www.youtube.com/watch?v=WodTWnBo7MIJest bot czy nie ma? #mirkots
Bobo77 Bobo77 04.04.2016, 21:54:39 4 + @tibrion: Jak dla mnie jest. Już bez monitora można płynniej i bardziej naturalnie grać.
olgierd420 olgierd420 05.04.2016, 00:52:17 0 + @tibrion: jak wyzej, bociles lub nie podlaczyles monitoraPokaż spoiler
t.....n konto usunięte 05.04.2016, 05:13:44 via Android 0 + @olgierd420: Byłeś u mnie, że wiesz jak było? =/
Jest bot czy nie ma?
#mirkots