Wpis z mikrobloga

Mirasy dzisiaj na WOS w #licbaza taka sytuacja. Ostatnie 10 minut lekcji i gość sprawdza zeszyty, głównie prasówki. Siedzę w ostatniej ławce, belfer sprawdza jedną ławkę ok. minutę. Szybka kalkulacja i przy odrobinie szczęścia uratuje mnie dzwonek. Tak też się stało. Kiedy ów belfer był w odległości 4 ławek, zadzwonił dzwonek i wyszedłem z klasy z tłumem ludzi. Ci którym nie sprawdził zeszytu, zostali w ławkach i czekali., ale ja wyszedłem bo #!$%@? był dzwonek na przerwę xD Potem na przerwie Ci co zostali mijają mnie i mówią "HEHE ANON KAPE DOSTAŁEŚ XDD". No, czy ja dobrze rozumiem? Gość, wpisał mi ocenę niedostateczną na przerwie? Poza lekcją? W czasie kiedy nie mam z nim lekcji? Walczyć jakoś o swoje prawa, czy siedzieć cicho i kulturalnie poprawić ocenę :P? Warto dodać, że


#pytanie #techbaza #szkola #pytanie
  • 32
@Varien: wszystko zależy od tego jakie dał wam polecenie. Jeśli uprzejmie poprosił żebyście zostali to dałeś mu dowód że tego nie miałeś. Najlepiej zagraj wariata że nie wiedziałeś że miałeś zostać i daj mu zeszyt z uzupełnionymi prasówkami. On to powinien docenić.
@B_P_R_D: Nie, kazał nam je przynosić zrobione na każdą lekcję i będzie je sprawdzał w losowym czasie. Sprawdził każdemu, ale mi nie zdążył sprawdzić na lekcji i słowem się nie odezwał, żeby zostawić zeszyt albo zostać w sali. Reszta baranów została, tylko ja czarna owca wyszedłem na kuhwa moją przerwę :P
@B_P_R_D: Ale nie kazał mi zostać xD
@Loix: Nowa szkoła, szczerze nie mam zbytnio ochoty wojować, ale też #!$%@? nie będę. Na razie zagram spokojnie, jak mi na następnej lekcji nie skreśli tej jedynki i nie wpisze oceny za prasówki to wtedy będę próbował wojować :D