Wpis z mikrobloga

Jak tam mircy z #depresja i #fobiaspoleczna gotowi na naszą ulubioną porę roku?

Ahhh, coraz więcej cebulaków na ulicach którzy poczuli wiosnę w tym tak bardzo zakochane pary, sebastiany puszczające swoje #!$%@? umc umc z aut starszych od nich samych, denerwujące owady, rozwrzeszczane niewychowane guwniaki, tu i tam słychać warkot kosiarki czy tam innej piły bo janusz się bierze za porządki w ogrodzie, wychodzisz z domu w kurtce i czapce bo 8 stopni a tu nagle się robi 20 i musisz to wszystko nieść w rękach a i tak jest gorąco, tymbark kochaj życie.
K.....5 - Jak tam mircy z #depresja i #fobiaspoleczna gotowi na naszą ulubioną porę r...

źródło: comment_yGGhk77e4XoP2tlycJi39cNIXOQCYMpj.jpg

Pobierz
  • 21
@Kraker245: Pojechałem pół godziny temu po zakupy, na drodze nasrane rowerów, parkingi zasrane, biedronka zasrana klientami i to różnej maści a mnie jeszcze na dzień dobry przy kasie zaatakował los.Naklejka była jakoś tak zagięta że nie dało się zeskanować i kasjerka się męczyła z tym próbowała wpisywać ręcznie i #!$%@?, ja #!$%@?, ludzie sie na mnie patrzą #!$%@? wie po co, summa summarum musiałem iść po nowy produkt #!$%@?, #!$%@? przeludnienie.