Wpis z mikrobloga

nie miałem pojęcia że rozpętałem taką dyskusję na temat pomagania....trafiłem na Wykop przez przypadek, ktoś mi podpowiedział, że jest taka fajna społeczność, że może ktoś nam pomoże. Przez moją nieporadność jedna z Mirabelek poprosiła was o plusowanie i tak zrobiło się o nas głośno. Nie przyszedłem żebrać tylko poprosić o pomoc. Ta pomoc przerosła moje oczekiwanie. Teraz sam chcę pomóc innym na tyle na ile mnie stać. Czujka czadu była nowa i porządna, wysłałem ją na własny koszt. Wcześniej wysłałem Mirkowi porządny nowy zegarek jako dowód wdzięczności. A teraz chciałem pomóc @gnida84 dlatego zaproponowałem rozdajo z wpłatami i kolejną porządną czujkę tlenku węgla, a wszystkie pieniądze przeleję żonie Gnidy. Czy to nie jest działanie na rzecz innych, czy ja nie jestem jednym z was, zaglądam tu codziennie.....przyjdzie taki czas że ja też będę wpłacał innym....pozdrawiam wszystkich serdecznie... ciebie @Perlo też
#pomagajzwykopem #wykopefekt #pomagamypaulinie #mirko #wykop #stwardnienierozsiane
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertt1969: Pan się nie przejmuje, jak ktoś nie ma dziecka, nie mówiąc już o chorym, to w życiu nie dowie się, co to znaczy desperacja. 80% tych ludzi to ameby umysłowe. Lepiej jest prosić niż kraść. Jak dla mnie jest Pan bohaterem dla swojej córki i rodziny. Kto chciał dać, ten dał, kto nie, to nie. Radziłbym nie wdawać się w dyskusję z dzieciakami, które w życiu mają wszystko -
  • Odpowiedz
@Paula_walczy_z_SM: @robertt1969: no cóż, od samego początku ostrzegaliśmy, że na pewno w końcu do takiej sytuacji dojdzie i odezwie się ktoś Wam nieprzychylny i może sprawić przykrość, ale pamiętajcie, że ten ktoś to ani żadna wyrocznia, ani głos nas wszystkich, tylko jakiś zakompleksiony gówniarz, który chce na siebie zwrócić uwagę, więc pisze coś kontrowersyjnego i szuka poklasku. I trochę tego poklasku znalazł, ale to głównie dlatego, że sporo
  • Odpowiedz
@robertt1969: Wystarczy wrzucić 2-3 znaleziska na główną, miałem bordo prawie 3 lata a tylko dzieliłem się linkami.

Właśnie się zastanawiałem dlaczego w ogóle się przejmujesz takimi błaznami? Przecież jesteś rozsądnym człowiekiem i musisz wiedzieć że na kilkadziesiąt tysięcy ludzi zawsze trafią się jacyś idioci.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Paula_walczy_z_SM: @robertt1969: Nie bierzcie sobie nawet do głowy krytyki w żaden sposób. Pan panie Robercie zadbał o córkę w potrzebie, a ludzie z wykopu to zrealizowali. Nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą się radować itd. Został pan z nami na portalu, udziela się pan pomagając w sposób bardzo życzliwy. Większość z tych ludzi którzy tu wydzierają się grom wie czego na pana miejscu zwinęła by manatki po
  • Odpowiedz
@robertt1969 @Paula_walczy_z_SM nie wiem po co łapiecie elektrykę. To są internety, tutaj każdy może napisać co mu się podoba i albo znajdzie poklask albo nie. To, że jeden typ napisał jakieś gorzkie żale i zleciała się banda popleczników to naprawdę nic nie znaczy. Kontrowersje najlepiej się sprzedają.

Zdrowia życzę i olewajcie takie akcje, bo sobie niepotrzebnie podnosicie ciśnienie.
  • Odpowiedz
@robertt1969: Kto pomógł ten pomógł, jedyne co mogę poradzić to żeby nie przejmował się pan za bardzo tym co inni piszą, w tym przypadku mowa o @Perlo. Zrobił pan co mógł by pomóc swojej córce i to jest najważniejsze, ja jak bym musiał to bym nawet bank obrabował, rodzina ponad wszystko.
Pozdrawiam i życze jak najlepiej.
  • Odpowiedz