Wpis z mikrobloga

nie miałem pojęcia że rozpętałem taką dyskusję na temat pomagania....trafiłem na Wykop przez przypadek, ktoś mi podpowiedział, że jest taka fajna społeczność, że może ktoś nam pomoże. Przez moją nieporadność jedna z Mirabelek poprosiła was o plusowanie i tak zrobiło się o nas głośno. Nie przyszedłem żebrać tylko poprosić o pomoc. Ta pomoc przerosła moje oczekiwanie. Teraz sam chcę pomóc innym na tyle na ile mnie stać. Czujka czadu była nowa i porządna, wysłałem ją na własny koszt. Wcześniej wysłałem Mirkowi porządny nowy zegarek jako dowód wdzięczności. A teraz chciałem pomóc @gnida84 dlatego zaproponowałem rozdajo z wpłatami i kolejną porządną czujkę tlenku węgla, a wszystkie pieniądze przeleję żonie Gnidy. Czy to nie jest działanie na rzecz innych, czy ja nie jestem jednym z was, zaglądam tu codziennie.....przyjdzie taki czas że ja też będę wpłacał innym....pozdrawiam wszystkich serdecznie... ciebie @Perlo też
#pomagajzwykopem #wykopefekt #pomagamypaulinie #mirko #wykop #stwardnienierozsiane
  • 47
@bolczan: No bralem typy od zrzutkomani, jako jedno ze zrodel i co? Bralem tez od azjatow i dostawalem typy sms i co? Bo dalej nie widze tu problemu. Idz sobie wsmaruj cos na bol dupy lepiej xD

Edit: nic nie kradlem, placilem im za to.
@Perlo: ja tam bólu dupy nie mam, bo nie korzystałem z twoich usług pośredniczenia w sprzedaży typów ze zrzutkomanii. Przedstawiłem tylko dowody na to, że jesteś (byłeś) oszustem. Brałeś pieniądze za coś, co de facto nie było wykupione przez ciebie. Regulamin zrzutkomanii zabraniał odsprzedawania typów dalej.
@bolczan: xD Zrzutkomania rozprzestrzenia typy ktorych nie wolno odsprzedawac xD Oni sami "kradna" i dzialaja wbrew regulaminowi typerow wiec prosze cie. I typy ze zrzutkomani to byl tylko dodatek u mnie. Wiekszosc typow bralem z betadvisora gdzie placilem za to gruby szmal. Naweet jak mnie ktos #!$%@? i mnie zbanowali to ZE SWOJEJ KASY kupilem typy jeszcze raz zeby ludzie nie byli zawiedzeni i bylem 3000zl na minusie. Wiec prosze Cie